جولیانی آنلاین شد و بیش از ‘ایلهان عمر در اردوگاه آموزش تروریستی’ رفت

جولیانی آنلاین شد و بیش از ‘ایلهان عمر در اردوگاه آموزش تروریستی’ رفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که به نظر می رسد عکسی که در این یادداشت وجود دارد معتبر است ، اما در اردوگاه آموزش نظامی در سومالی چند سال قبل از تولد ایلهان عمر گرفته شده است.

رودی جولیانی ، وکیل شخصی رئیس جمهور آمریكا ، پس از به اشتراک گذاشتن یادداشتی كه ادعا می كرد ایلخان عمر ، نماینده دموکرات در یك اردوگاه آموزش تروریستی دیده شده بود ، به پایان رسید تا به صورت آنلاین شركت كند.

یادداشت یاد شده ، که سال گذشته توسط پلیس آگاهی PolitiFact برچیده شد ، حاوی عکس سیاه و سفید از زنی است که اسلحه در دست دارد ، با این عنوان: “در اینجا کنگره گرانقدر مسلمان شما در اردوگاه آموزشی القاعده است. در سومالی “.

اما سعید عکس ، در حالی که معتبر است ، در سال 1978 در یکی از دانشگاه های آموزش نظامی در سومالی ، یعنی حدود سه سال قبل از تولد عمر ، گرفته شد.

“آیا می توانیم از این تصویر استراحت کنیم؟” جولیانی ضمن به اشتراک گذاشتن یادداشت مذکور با مخاطبان بزرگ توییتر خود سؤال کرد.

و در حالی که ظاهراً صدای توئیت Giuliani حذف شده است ، تعدادی از کاربران رسانه های اجتماعی اقدام به انتقاد و تمسخر وی درباره این اقدام کردند.

در مارس سال 2019 ، جولیانی همچنین آنچه را که ایندیپندنت به عنوان “کلیپ ویدئویی گمراه کننده” با نقش “عمر” توصیف کرده ، به اشتراک گذاشت ، با این عنوان که این زن کنگره “پذیرش کلاس های تروریسم” را پذیرفته است.

با این حال ، همانطور که این روزنامه خاطرنشان می کند ، عمر “در دانشگاه علوم داکوتای شمالی” علوم سیاسی و روابط بین الملل را مطالعه کرده است “و” در مورد کلاس او که در مدرسه گذراند ، دانش آموزان در مورد “ایدئولوژی” تروریسم مطلع شدند.