جورجیا ، تنسی ، کارولینای جنوبی به محض ظهور نقاط داغ بازگشایی می شوند: آیا سیاست در حال پیشرفت علم است؟

جورجیا ، تنسی ، کارولینای جنوبی به محض ظهور نقاط داغ بازگشایی می شوند: آیا سیاست در حال پیشرفت علم است؟

در این قسمت از فصل بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر یولاندرا هنکوک ، یک متخصص بهداشت عمومی با محوریت نابرابریهای بهداشتی و استاد دانشگاه دانشکده بهداشت عمومی موسسه میلکن در دانشگاه جورج واشنگتن همراه است.

نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد: “به ساکنان جورجیا اجازه داده می شود این جمعه به ورزشگاه برگردند ، موهایشان ، پدیکور ، ماساژ و خال کوبی را بدست آورند. اگر ساکنان این ایالت ها و همچنین در کل آمریکایی ها نگران هستند ، از آنجا که ما هنوز تعداد کافی از آمریکایی ها را آزمایش نکرده ایم تا بتوانیم عمق و نفس مسئله را بفهمیم ، و آزمایش آنتی بادی نداریم که بتوانیم برای تعیین کمیت تعداد کسانی که آلوده هستند و اکنون به اندازه کافی سالم هستند تا به فضای عمومی برگردند استفاده کنید؟ علاوه بر این ، نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد شیوع این بیماری در بعضی از مناطق ایالات متحده آغاز شده است.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ اعلام كرده است كه حكم اجرائی را برای تعلیق مهاجرت به ایالات متحده در جریان بحران COVID-19 صادر خواهد كرد. وی در توئیتی دوشنبه شب گفت: “با توجه به حمله دشمن نامرئی ، و همچنین نیاز به حمایت از مشاغل شهروندان بزرگ آمریکایی ما ، من در حال امضای یک دستورالعمل اجرایی برای تعلیق موقت مهاجرت به ایالات متحده هستم. ! ” آیا دلایل موجهی برای چنین اقدامی وجود دارد ، یا آیا این سیاست مهاجرت محدودکننده او در مورد استروئیدها است: یک تاکتیک انسداد گذر از کنار هم برای دور کردن توجه از مسائل واقعی؟

وال استریت ژورنال روز سه‌شنبه گزارش داد: “سقوط بهای جهانی نفت روز سه‌شنبه بیشتر شد ، زیرا درد به ارز صادرکنندگان عمده و سهام در تولیدکنندگان انرژی گسترش یافت و این نشانگر شک و تردید در مورد چگونگی بهبود اقتصاد جهانی از بروز بیماری کروناویروس است.” “معاملات فعالانه معاملات ایالات متحده برای نفت خام – معاملات آتی وست تگزاس واسطه ای برای تحویل نفت در ماه ژوئن – تقریباً با یک سوم کاهش به 13.80 دلار در هر بشکه رسید. برای اولین بار در تاریخ ، فروشندگان را مجبور به پرداخت هزینه برای خریداران می کنند تا بشکه ها را از دست بگیرند … معاملات آتی نفت خام برنت ، معیار بین المللی بازارهای نفت ، تقریبا 24 درصد کاهش یافت و به 19.54 دلار در هر بشکه رسید ، که پایین ترین سطح آنها از سال 2002 است. ” این به چه معنی است یا چگونه این ترجمه به زبان آمریکایی متوسط ​​ترجمه می شود؟

CNN روز دوشنبه گزارش داد: “ایالات متحده اطلاعاتی را کنترل می کند که نشان می دهد رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، پس از انجام یک عمل جراحی قبلی ، در معرض خطر جدی قرار دارد.” “منبع دوم آشنا با اطلاعات به سی ان ان گفت كه آمریكا گزارش های مربوط به سلامتی كیم را از نزدیک مشاهده می كند.” من معتقدم که خبرنگار سی ان ان جیم سیاتو با شکستن این داستان اعتبار دارد. گزارش امروز USA USA ، پس از بررسی تعدادی از منابع ، “کره جنوبی: هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر می کنم کیم جونگ اون علی رغم گزارش رسانه های آمریکایی ، به شدت بیمار شده است.” الجزیره به آن اشاره ای نکرد ، و نه RT یا Financial Times. در وب سایت های آنها. بنابراین ، اینجا چه خبر است؟

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز از هیئت مدیره که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از آن هستند ، می دهد. در حال مبارزه با چاقی هستند.

وکیل مارک شوملی – یک عمل انفرادی را اختصاص داده است که منحصراً به قانون مهاجرت اختصاص دارد. شموولی به نمایندگی از پناهجویان قبل از دفتر پناهندگی ایالات متحده و دفتر اجرایی بازنگری در امور مهاجرت و درخواست های ویزای غیر مهاجر و مهاجرت مبتنی بر اشتغال را اداره می کند. وی نگارنده مقالات پیرامون عواقب مهاجرت در محكومیت های جنایی و قانون خشونت علیه زنان برای مجله باربری مریلند است و مدرس مكرر در كنفرانس های ملی و محلی در مورد قانون مهاجرت است.

کارلوس کاستیندا – وکالت در دفاتر حقوقی پرز و مالک که در امور مهاجرت تخصص دارند.

جرالد دانیلز – استادیار اقتصاد و معاون استادیار مطالعات کارشناسی ارشد اقتصاد دانشگاه هوارد.

مارک Sleboda – امور بین الملل و تحلیلگر امنیت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید