جوجه تیغ ها در حال داشتن رابطه جنسی پر سروصدا هستند در حالی که انسان ها در قفل شدن کرونور ویروس قرار دارند ، ضبط کننده پستانداران

جوجه تیغ ها در حال داشتن رابطه جنسی پر سروصدا هستند در حالی که انسان ها در قفل شدن کرونور ویروس قرار دارند ، ضبط کننده پستانداران
ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اگر کسی از همه گیر کروناویروس که بیش از 3.3 میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرده است ، سود برد ، این مادر طبیعت است: کاهش انتشار دی اکسید کربن ، نویز و مهمتر از همه … هیچ انسانی. گرازهای وحشی که از مرکز بارسلونا و شیرهای دریایی در خیابانهای آرژانتین عبور می کنند صحنه ای غیرمعمول نیستند – این یک واقعیت جدید است.

از زمانی که مقامات برای جلوگیری از شیوع تاج از راهروان ، سگ های پر سروصدا را آغاز کردند ، جوجه تیغی شروع به برقراری رابطه جنسی پر سروصدا کردند. طبق گفته های مایکل واکر ، ضبط کننده پستانداران در ناتینگهامشایر ، ایالت انگلستان ، موجودات خاردار آنقدر به فقدان انسان عادت کرده اند که درگیر عشق ورزی بسیار بلند شده اند.

واکر گفت که ساکنان محلی فیلم هایی از جوجه تیغی را به وی ارسال کرده اند که به اندازه ای شیطانی شده اند که در باغچه ها این کار را انجام می دهند. واکر گفت: “من یک ویدئو برای من ارسال کرده ام که مردی را دنبال می کند که یک زن است … بسیار پر سر و صدا. وقتی دو مرد درگیر می شوند ، می توانند کاملاً اغتشاش کنند و حتی بیشتر هم صدا کنند.”

اقدامات قفل قفل نه تنها زندگی جنسی جوجه تیغ ها را جلب کرده بلکه امنیت بیشتری نیز به همراه آورده است. دانشگاه ناتینگهام ترنت گفته است که در مقایسه با سال 2019 تعداد کمتری در بین حیوانات از جمله جوجه تیغی مشاهده شده است.

“این می تواند در نتیجه تعداد کمتری از مردم در جاده ها برای دیدن و ثبت بینش باشد. با این وجود ، ممکن است که به دلیل تعداد کمتری از وسایل نقلیه در جاده ها باشد و جوجه تیغی خطرناک باشد. [and other animals] محقق لورن مور گفت: هنگام عبور از جاده به شدت کاهش می یابد.

فای واس ، مدیر اجرایی انجمن حفظ جوجه تیغی انگلیس ، گفت که این سازمان شاهد افزایش علاقه به حیوانات خاردار ، به ویژه پیش از هفته آگاهی از جوجه تیغی است که از 3 تا 9 ماه مه اجرا می شود. واس به ساکنان در مورد محاصره در برابر انجام بیش از حد باغبانی هشدار داد ، زیرا می تواند محیط را كمتر از جوجه تیغی قرار دهد و یا منجر به آسیب دیدگی حیوانات شود.