جوانان ترانس در معرض حمله برنامه زیربنایی بایدن و سرمایه داری ایالات متحده

جوانان ترانس در معرض حمله برنامه زیربنایی بایدن و سرمایه داری ایالات متحده

طرح مشاغل آمریكایی برای نجات سرمایه داری آمریكا و خارج از رقابت با چین است. آیا این به نفع افراد شاغل است و این اهداف بلند پروازانه تا چه حد قابل دستیابی است؟

ژول گیل پیترسون، دانشیار زبان انگلیسی و جنسیت ، جنسیت ، و مطالعات زنان در دانشگاه پیتسبورگ ، و نویسنده کتاب “Histories of the Transgender Child” ، در گفتگو در مورد آخرین نبردها برای حمایت از جوانان ترنس و حقوق ترانس که دارای در ایالت های آرکانزاس و داکوتای جنوبی مورد حمله قرار گرفتند ، و ابتکارات GOP دیگری که جوامع ترانس را هدف قرار دادند ، مورد حمله قرار گرفت. ما همچنین در مورد چگونگی شناسایی و بازنمایی آنها به همراه خطوط طبقاتی و نژادی در رسانه های جریان اصلی و درون روایت های لیبرال مسلط ، نیاز به تعاریف گسترده تر برای نمایندگی بیشتر و نمایندگی ، و چگونگی استفاده گروه های راست از این حملات به عنوان cudgel که تهدید به پاک کردن افراد ترنس از تاریخ است.

دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده “آفت نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، به ما پیوست تا در مورد لایحه زیرساخت جدید رئیس جمهور بایدن ، چگونگی هدف آن برای نجات سرمایه داری آمریکا و تقویت مجدد سرمایه گذاری عمومی ، چشم اندازهای در کنگره تصویب می شود ، اهداف آن چقدر قابل دستیابی است و چگونه می توان سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه را در یک جنگ اقتصادی بالقوه با چین ثبت نام کرد. ما همچنین در مورد مبارزه برای چگونگی تأمین بودجه این طرح صحبت می کنیم که شامل گفتگوهایی درباره افزایش نرخ مالیات شرکت ها ، وام گرفتن پول و وضع سیاست های برگشتی مانند مالیات بر بنزین است.

در بخش Miss the Press ما ، میزبان میشل ویته و باب شلهوبر در مورد تحسین چاک تاد از عمل گرایی بایدن و منطق ناقص این ستایش صحبت می کنند ، و تناسب کریس کریستی در انتقادات بایدن از لایحه حقوق رأی گیری در جورجیا که باعث شد MLB همه چیز را تغییر دهد – بازی ستاره ای از آتلانتا.

مصاحبه کنندگان درمورد مبارزه برای حداقل دستمزد 15 دلار و اینکه حتی شرکت های بزرگ تشخیص می دهند که این به ضرر کسب و کار یا افزایش هزینه کالاهای مصرفی نیست ، صحبت می کنند ، مصاحبه هانتر بایدن در CBS ، فاجعه روابط عمومی آمازون در مبارزه با اتحادیه سازی ، فیس بوک نشت داده ها ، و سیل قریب الوقوع فاضلاب سمی در فلوریدا.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم