جنگ Neverending ، Blues Card Green ، Cult Death سیاسی ، وحشت زرد

جنگ Neverending ، Blues Card Green ، Cult Death سیاسی ، وحشت زرد

این کمک مالی دیگر ، مردمی است ، اما هنگامی که برای محافظت از کارگران روی حساب دموکرات ها حساب می کنیم ، چه انتظاری داشتیم؟

دکتر ماروین وینباوممدیر مطالعات افغانستان و پاکستان در انستیتوی خاورمیانه به عضویت مفیسیتس باب شلوبر و جمارل توماس برای گفتگو درمورد توافقنامه صلح که ظاهرا هنوز در افغانستان درحال اجرا است ، حتی با وجود درگیری در آنجا. او توضیح می دهد که چه مشکلی در توافق از ابتدا وجود داشته است ، چگونگی عبور موانع آزادی زندانیان و چگونگی پایان یافتن دولت افغانستان از برخی مذاکرات مهم. وی همچنین در مورد احتمال اینکه نیروهای امنیتی افغانستان به راحتی سقوط کنند ، ترس از بازگشت به کنترل طالبان و چگونگی برخورد مردم افغانستان با نسل های آسیب دیده ، گفتگو کرد.

سارا دادی، وكيل مهاجرت در گروه حقوقي دادي ، به علت سقوط مبهم جديد مهاجرت پرزيدنت دونالد ترامپ و عدم درک دولت از چگونگي كار فرآيندهاي مهاجرت در اين كشور ، ناكام ماند. این به وضوح فقط یک وسیله سیاسی است. معافیت از انجماد این امر را واضح می سازد که این دستورالعمل هیچ تأثیری در سلامت عمومی نخواهد داشت و صرفاً راهی نادرست برای دیده شدن دشمن نامرئی ، با تجسم آن در قالب مهاجران است.

دیوید سوانسون، فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو و نویسنده کتاب “استثنائیه درمان می کند” ، به Misfits گفت که یک سیاست خارجی جو بایدن به مراتب بی رحمانه تر و خونخوارتر از خانه ، تصویر دلسوزانه ای است که وی به تصویر می کشد. او به حق مقامات سابق دولت بوش در مواضع كلیدی سیاست خارجی است ، اما شما نمی شنوید كه وی از این مواضع در رسانه های اصلی آمریكا دلخور است. او توضیح داد که امتناع از رای دادن به کمتر از دو هیولا یک طغیان عاطفی نیست بلکه یک انتخاب استراتژیک است. وی همچنین از آمریکایی ها خواست تا خسارات وارده به تحریم ها یا واکنش های بشردوستانه و سایر تیزهوشی های دست دوستی را به رسمیت بشناسند.

پسران همچنین برخی از شماره های تکان دهنده جدید را در مورد انتشار COVID-19 ، دستگیری شرکتی هر دو حزب بزرگ آمریکا و نحوه چگونگی تخریب این بیماری همه گیر ، برخی از فاجعه های کشاورزی و سایر اخبار را شکستند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید