جنگ داخلی حزب دموکرات اینجاست

جنگ داخلی حزب دموکرات اینجاست

عکس های محافظه کارانه محافظه کار جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب پیش بینی شده ، از جناح AOC حزب خشم و آتش می گیرد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی برای بحث در مورد شورش بالقوه جنبش مترقی حزب دموکرات در مورد ایجاد یک کابینه متمایل به محافظه کار توسط جو بایدن به ما پیوست. همچنین ، از تغییرات اخیر در سطح رهبری ارتش و اطلاعات می توان برداشت کرد.

دکتر جیگی ال بایومی، به ما می پیوندد تا در مورد افزایش موارد پوکی استخوان در غرب میانه که سیستم مراقبت های بهداشتی را تحت فشار قرار می دهد تا حد شکست و آزمایش های مثانه مثبت در اولین کشتی تفریحی کارائیب از ماه مارس تاکنون ، مورد بحث قرار گیرد.

ری مک گاورن، تحلیلگر پیشین CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، برای بحث در مورد مقاله اخیر کنسرسیوم news.com “جان برنان چه نگرانی دارد؟” که در آن وی نقش تعدادی از شخصیت های دخیل در تحقیق روس گیت را بررسی می کند ، به ما پیوست. از جمله جان برنان و اندرو مک کیب به همراه ارزیابی پرونده مایک فلین در مقایسه با اقدامات فعلی تیم سیاست خارجی بایدن.

مارگارت کیمبرلی، ویرایشگر گزارش سیاه برنامه و ستون ارشد و نویسنده “پیش داوری ، آمریکای سیاه و روسای جمهور” و دنی هایفونگ، نویسنده “استثنایی گرایی آمریکایی و معصومیت آمریکایی: تاریخچه مردم از اخبار جعلی” ، با ما در گفت وگو در مورد گزارش ها مبنی بر استقبال تعدادی از نامزدهای تیم سیاست خارجی معاون جدید جو بایدن از جانب اندیشکده هایی که بودجه آنها توسط شرکت های صنایع تسلیحاتی تأمین می شود ، به ما بپردازید. همچنین ، امید دمكرات برای تصدی سنا چه تاثیری در انتخاب كابینه دارد؟

دکتر امیت رایلی، دانشمند سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw و دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی با ما همراه شوید تا درباره ادعاهای رئیس جمهور ترامپ درباره انتخابات سرقت شده و اینکه آیا در دوره ای از روند انتقال شاهد خشونت خواهیم بود ، بحث کنیم. علاوه بر این ، آنها در مورد اینکه آیا احتمال دارد برنی سندرز وزیر کار در کابینه بایدن شود ، بحث می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم