جنگ جدید سرد افزایش می یابد – طبقه حاکم چین را در میان قیام گسترده تشییع می کند

جنگ جدید سرد افزایش می یابد – طبقه حاکم چین را در میان قیام گسترده تشییع می کند

مذاکرات لایحه COVID-19 سود اقتصادی را به بار آورد. ترامپ جنگ را با DACA تشدید می کند؛ ترس از خشونت گسترده هنگام اعزام نیروهای سودانی به دارفور

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند تودی گلدبرگرئیس کمیته ملی مشاغل برای همه شبکه و پروفسور امرییتا سیاست های اجتماعی در دانشگاه آدلفی ، برای گفتگو در مورد ادامه مذاکرات در کنگره در مورد بسته جدید محرک coronavirus ، جمهوری خواهان تلاش می کنند تا این لایحه را با میلیارد ها در هزینه های نظامی و چگونگی جهت گیری اساسی جامعه آمریكا نسبت به سود عملی پاسخ مؤثر به همه گیری COVID-19 را ممنوع اعلام می كند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند هدر بنو، یک وکیل و بنیانگذار Immigrant Justice Solutions ، یک سازمان دفاع حقوقی جامعه مستقر در واشنگتن دی سی ، برای گفتگو درباره آخرین اقدام دولت ترامپ برای از بین بردن DACA ، چگونگی ناتوانی دادگستری ایالات متحده برای اطمینان از پیروی از ترامپ ، محدودیت های عملی را نشان می دهد. “سیستم چک و تعادل” ، و چرا اصلاحات مهاجرت علیرغم محبوبیت بیش از حد آن ، همچنان یک رؤیای سیاسی است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند دیمه مامود، یک استراتژیست آکادمیک ، سیاسی و بنیان گذار ابتکار عمل نوبیا ، برای بحث در مورد تجدید درگیری در دارفور در حالی که دولت سودان اعلام کرده است که برای فرونشاندن خشونت در حال اعزام در نیروهای نظامی است ، ادامه فعالیت اعضای شبه نظامی مشهور جانجاوهد با کنونی دولت و ارتش سودان ، و اینکه دولت آمریكا و سلطنت های خلیج فارس چگونه می توانند با ظلم در دارفور ، برخی از وحشیانه ترین عناصر جهادی را انجام دهند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دنی هایپونگ، مؤلف “استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: تاریخچه مردم جعلی اخبار – از جنگ انقلابی گرفته تا جنگ با ترور” ، برای صحبت در مورد محدودیت های جدید غیرقانونی وزارت دفاع میهن معترضان بازداشت شده را وادار به پذیرش در پورتلند می کند. موج تبلیغاتی ضد چینی که موج های هوایی را هجوم می آورد ، هر دو طرف به دنبال حفظ هژمونی نظامی و اقتصادی جهانی هستند ، و مصاحبه اخیر وی با دیوید وست دو بار NBA که نشان داد چطور بازیکنان NBA از امتناع از اجازه جنبش برای سیاه استفاده می کنند. زندگی می کند که باید علیه مردم چین سلاح بگیرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم