جنگ برای طلای ونزوئلا ؛ COVID اکنون در هوا؛ سرکوب پلیس جنبش

جنگ برای طلای ونزوئلا ؛ COVID اکنون در هوا؛ سرکوب پلیس جنبش

تلاش انگلیس برای فلج کردن منابع ونزوئلا توسط دادگاه ها رد می شود ، اما در ادامه چه اتفاقی می افتد؟

ریکاردو واز، تحلیلگر و ویراستار Venezuelanalysis.com ، برای بحث در مورد دادگاه تجدیدنظر انگلیس که به نفع دولت نیکولاس مادورو به نفع دولت ونزوئلا رای داد و گفت که دعوای حقوقی برای آینده یک میلیارد دلار طلای ذخیره شده در طاق های بانک انگلیس ، به ما پیوست. باید تجدید نظر شود قضات روز دوشنبه حکم دادگاه بدوی مبنی بر اینکه انگلیس رهبر مخالف خوان گوآیدو را به عنوان رئیس جمهور موقت به رسمیت شناخته است ، تغییر دادند. این حکم برای مادورو به چه معناست؟

کومی اسمیت، استادیار در بخش اپیدمیولوژی و سلامت جامعه در دانشگاه مینه سوتا ، به ما پیوست تا بحث کنیم که راهنمایی CDC جدید برای درمان بیماران COVID در محیط بیمارستان و افرادی که زندگی خود را دنبال می کنند ، به منظور جلوگیری از بیمار شدن ، به چه معناست؟ دیروز ، دو هفته پس از انتشار مرکز کنترل بیماری و حذف راهنمای COVID-19 که ویروس را “از طریق هوا” توصیف می کرد و چیزی مشابه آن صادر کرد. تغییر قابل توجه این است که CDC اکنون می گوید: “برخی از عفونت ها در اثر قرار گرفتن در معرض ویروس ها در قطرات کوچک و ذراتی که می توانند برای چند دقیقه تا چند ساعت در هوا بمانند ، گسترش می یابد. این ویروس ها ممکن است افرادی را که بیش از 6 فوت از فرد آلوده فاصله دارند یا بعد از آن فرد فضا را آلوده کند ، آلوده کنند. ” CDC می گوید این انتقال ها در فضاهای بسته انجام می شود كه تهویه آنها ضعیف است و اغلب در مواردی كه فرد آلوده نفس زیادی می كشد ، و هنوز هم می گوید مهمترین ناقل انتقال از طریق قطرات تنفسی و تماس نزدیك با فرد آلوده است.

جمال “دی جی وان لوو” محمدمجری برنامه رادیویی Love Lounge برای بحث در مورد چندین داستان برتر به ما پیوست. ما با تلاش پلیس برای سرکوب فعالان آغاز می کنیم. ربودن رهبران اعتراض در دنور ، ترورهای سیاسی در طول سالها ، هدف قرار دادن و دنبال کردن کسانی که حرف هایشان را می زنند و سرکوب معترضین توسط دولت. سپس به مبارزه برای جبران خسارت خواهیم پرداخت. پایتخت کشور آخرین دادگستری است که به طور جدی در زمینه جبران خسارت به فرزندان افراد برده تحت قانون پیشنهادی یکی از اعضای شورای D.C تحقیق می کند. لایحه ایجاد یک گروه ویژه برای بررسی غرامت پس از آن است که ساکنان منطقه در اعتراضات تابستان پس از قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس ، عدالت نژادی و برابری را خواستار شدند. این قانون که روز دوشنبه توسط عضو شورای کنیایی R. McDuffie (D-Ward 5) اعلام شد ، به گروه ویژه 9 نفره دستور می دهد تا تأثیر اقتصادی برده داری و همچنین سیاست های نژادپرستانه را که پس از لغو پیشنهاد آن برای توصیه یک برنامه اقتصادی کفاره کمک به آفریقایی آمریکایی ها در منطقه.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم