جنگ با چین – بله ، پنتاگون درباره آن مرگبار جدی است!

جنگ با چین – بله ، پنتاگون درباره آن مرگبار جدی است!

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به مارک سلبودا ، یک تحلیلگر امور خارجه و امنیت پیوسته اند.

ایالات متحده و چین در یک مسابقه تسلیحاتی شرکت می کنند ، این یک موشک است. واشنگتن این هفته اعلام كرد كه اسلحه های جدید و استراتژی جدیدی را برای تلاش برای بستن آنچه كه آن را شکاف موشکی خطرناک با چین می نامد ، که سیستم های موشکی خود را طی یک دهه گذشته ارتقاء داده است ، از بین می برد. در همین حال ، پکن به واشنگتن هشدار می دهد كه “بازی شطرنج” را در سراسر منطقه متوقف كند ، از دریای چین جنوبی بماند و قبل از اینكه عمل كند ، فكر كند.

یک جوان سیاه پوست ، احمد آربری ، در ماه فوریه در یک حومه جورجیا در یک محله در حال دویدن بود. هنگامی که او در گذشته از یک خانه گذشته بود ، ساکن آنجا با پسرش تماس گرفت و آن دو در کامیون وانت خود مسلح به یک اسلحه و یک تپانچه شدند و آنها به دنبال او رفتند. آنها پس از یک درگیری کوتاه ، آنها به آربری شلیک کردند و او را به قتل رساندند. اگرچه این حادثه در ماه فوریه اتفاق افتاد ، اما این هفته فقط عمومی شد. و هنوز کسی به هیچ جرمی متهم نشده است. فعال آتلانتا استوان هرناندز به نمایش می پیوندد

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

شورشیان حوثی یمن از مرگ نخستین ویروس ویروس در بخشی از کشور تحت کنترل آنها خبر داده اند. دولت مرکزی که به رسمیت شناخته شده بین المللی است ، اولین پرونده خود را در تاریخ 10 آوریل گزارش داد و اکنون می گوید که یمن 21 مورد کروավիր ویروس دارد که سه مورد فوت شده است. یمن در مورد میزان آلودگی خود شفاف بوده است ، اما این کشور در جنگ داخلی منزوی و در آغوش گرفته می شود و در معرض دید مسافران قابل توجهی قرار نمی گیرد. و نگرانی در حال افزایش است که ویروس در سراسر کشور کشف نشده است. برایان ترل، یک فعال صلح طولانی مدت و هماهنگ کننده Voices for Creative Non خشونت ، به نمایش می پیوندد.

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم