جنجال “کابوس زیبا” از الون ماسک در مورد تلفظ های جنسیتی باعث هیاهوی آنلاین می شود

جنجال “کابوس زیبا” از الون ماسک در مورد تلفظ های جنسیتی باعث هیاهوی آنلاین می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/11/1081486462_0:312:3071:2040_1200x675_80_0_0_18_181918f579ae8c33d685d8f6d2f6cb51.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012171081488183- ارباب-مشک-شب-زیبایی-جاب- بیش از-جنس-پیشخوان-به-صورت-آنلاین-بزرگ /

اوایل این هفته ، ایلون ماسک ، مدیر عامل اسپیس ایکس و تسلا ، پس از ارسال الگوی رفتاری در صفحه توئیتر خود ، توسط بسیاری از ترنسفوبیا متهم شد که نشان می دهد کت قرمز بریتانیایی صورت خود را با خون پاک می کند همراه با عنوان “وقتی او را در زندگی نامه خود قرار می دهید” .

ایلون ماسک ، بنیانگذار و کارآفرین فناوری SpaceX ، بار دیگر درگیر اختلافات مربوط به حقوق تراجنسیتی به دلیل واکنش وی به مقاله ای شد که مواضع وی را نسبت به شهروندان با استفاده از ضمایر در بیوگرافی آنها مورد انتقاد قرار داد.

برخی از کاربران توییتر ترجیح می دهند “او / او” یا “او / او” را در بیوگرافی توییتر خود اضافه کنند تا ضمایر جنسیتی مورد نظر خود را تأکید کنند ، کاری که اغلب توسط خود افراد تراجنسیتی یا دیگران برای نشان دادن همبستگی انجام می شود.

“من کاملاً از ترانس پشتیبانی می کنم ، اما همه این ضمایر یک کابوس زیبا هستند” ، ماسک روز چهارشنبه توییت کرد، در پاسخ به مقاله ای از علاقه مندان و نویسندگان کارآمد وسایل نقلیه جنیفر سنسیبا که اوایل همان روز در وب سایت CleanTechnica منتشر شد.

در این مقاله ، سنسیبا به ماسک متهم شد که قبلاً در توئیتی با یک الگوی رفتاری رفتاری نشان می داد که یک سرباز دوران استعمار انگلستان دستهای خود را با خون روی صورت خود می مالد ، و عنوان آن را نوشت: “هنگامی که او را در زندگی خود قرار می دهید”. سرباز را با کلمات “من دوست دارم که ستم کنم” بر روی کلاه خود نشان داده شده است.

“مشکل این است که اکثر افرادی که در بیوگرافی توئیتر خود ضمیر می گذارند سعی نمی کنند به کسی ظلم کنند. آنها سعی می کنند به افراد تراجنسیتی اعلام کنند که آنها مهم هستند “، سنسیبا اشاره کرد.

در همین حال ، اظهارات “کابوس زیبایی” این کارآفرین میلیاردر بلافاصله توسط بسیاری از کاربران توییتر مورد انتقاد قرار گرفت و برخی به این واقعیت اشاره کردند که ماسک “نامی به دخترش داد که هیچ کس قادر به تلفظ آن نخواهد بود”.

در اوایل سال جاری ، ماسک تأیید کرد که نام کودک خود را X Æ A-12 گذاشته است ، و باعث می شود افراد اینترنتی سر خود را خراش دهند.