جنجال به عنوان هویت 4 بت K-Pop که هفته قبل از آن کشف شده اند

جنجال به عنوان هویت 4 بت K-Pop که هفته قبل از آن کشف شده اند

در آغاز ماه مه ، کره جنوبی ، که به طور مؤثر گسترش COVID-19 را در بر داشت ، پس از بازدید یک فرد آلوده از یک منطقه مهمانی در سئول ، ده ها مورد خبر داد.

مردم کره جنوبی در حال بحث و گفتگو در مورد بحث و جدال هستند كه پس از آنكه یكی از بزرگترین رسانه های رسانه ای ، Dispatch ، در 18 مه برگزار شد ، شخصیت های 4 بت گروه های محبوب را كه از چندین مکان در منطقه Itaewon سئول بازدید كردند ، داغ جدیدی برای تاج نامید. این بتها Jungkook BTS ، Jaehyun NCT ، Cha Eun-woo ASTRO و Mingyu SEVENTEEN بودند.

پس از انتشار ، آژانسهای بتها بیانیه هایی را در مورد این موضوع تأیید کردند که تأیید کرده اند از Itaewon بازدید کنند ، اما از مکانهایی که “مشکل در آن رخ داده است” بازدید نکردند. در حقیقت ، آنها در یک رستوران و یک بار در محله در 25-26 آوریل ، یک هفته قبل از گزارش گزارش های مربوط به خوشه جدید عفونت های COVID-19 در منطقه محبوب چند فرهنگی ، حضور پیدا کردند.

در آغاز ماه مه ، مقامات کره جنوبی چند هفته پس از این کشور موفق به متوقف کردن شیوع بیماری ، موج جدیدی از موارد کورو ویروس را گزارش دادند. اعتقاد بر این است که سنبله با مرد 29 ساله ای متصل شده است که در 2 مه در چندین باشگاه در منطقه زندگی شبانه سئول بازدید کرد که یکی از آنها طبق گفته ها یک باشگاه همجنسگرا بود و بعداً برای COVID-19 تست مثبت کرد.

برچسب های 4 بت در وسط رسوایی – Big Hit Entertainment ، Pledis Entertainment ، سرگرمی Fantagio و SM Entertainment – شفاف سازی كردند كه پس از بازدید از Itaewon ، هنرمندان آنها تمام اقدامات لازم مانند دریافت تست های COVID-19 و خود را انجام دادند. انزوا مطابق اظهارات رسمی ، هر چهار بت آزمایش شده برای کروناویروس منفی بودند. آژانس ها همچنین ابراز عمیق ترین تأسف از رفتار هنرمندشان در حالی که کشور در حال انجام مسافت اجتماعی است.

شایعات درباره ستاره هایی که در باشگاه Itaewon متوجه شده اند برای اولین بار هفته گذشته در شبکه های اجتماعی ظاهر شد اما هیچ هویتی مشخص نشد.

جنجال جنگ های تصادفی اجباری

تمام اوضاع باعث ایجاد جنگ مقدس در اینترنت شد ، جایی که همه شروع به زدن انگشت به یکدیگر کردند. سرخپوستان شروع به ریختن کسانی کردند که فکر می کنند مسئول این بحث و جدال هستند ، در مورد 4 عضو بداخلاق در این رسوایی ، عضو بی پروا ترین و نامحسوس ترین بحث و گفتگو بود ، و همچنین روزنامه نگاران را دنبال می کردند که اوضاع را برجسته می کردند.

هواداران همچنین به دلیل شایعات و گمانه زنی ها درباره فوران تمایلات جنسی خود ، خواستار شدند که Dispatch اثبات علاقه مندی های خود را در بازدید از مکان های Itaewon نشان دهد.

avkanî

avkanî

avkanî

avkanî

avkanî

و علی رغم اینکه مقامات کره ای اقدامات سختی را اعمال نکرده اند ، برخی از طرفداران کره ای از رفتار بت های خود از نظر همه گیری ناامید شده اند ، جایی که همه افراد باید مسافت های اجتماعی را انجام دهند.

بنابراین ، ارتش ها (نام BTS تصادفی) خواستار عذرخواهی دست نوشته ای از Jungkook هستند و هشتگ با این معنی است. گرایش به کره ای.