جنبش جهانی جدید برای صلح و همبستگی راه اندازی شده است

جنبش جهانی جدید برای صلح و همبستگی راه اندازی شده است

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به دکتر پیتر کوزنیک ، استاد تاریخ و مدیر انستیتوی مطالعات هسته ای در دانشگاه آمریکایی و نویسندگان مشترک با الیور استون از کتاب و نمایش زمان پیوستند. مجموعه تلویزیونی “تاریخ بی رویه ایالات متحده”.

فعالان ، دانشگاهیان و چهره های سیاسی از سراسر جهان شروع به گردش در سندی به نام مانیفست همبستگی جهانی COVID-19 کرده اند که با توجه به همه گیر شدن کروناویس ، خواستار مجموعه ای از حقوق اساسی برای همه مردم است. این حقوق طیف وسیعی را از مراقبت های اساسی بهداشت جهانی تا پایان جنگ برای احترام به زندگی ، تنوع زیستی و محیط زیست به اجرا می گذارد. صدها نفر از امضا کنندگان ، از جمله تعدادی از افراد بسیار برجسته وجود دارند.

امروز تعداد بیکاری های جدید نشان می دهد که 3.8 میلیون آمریکایی دیگر هفته گذشته به دنبال مزایای بیکاری بودند ، زیرا اقتصاد بیشتر به ویرانگرترین بحران از دهه 1930 سقوط کرد. از زمان شیوع بیماری همه گیر کروناویروس ، 30.3 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده اند و اقتصاد در سه ماهه اول سال 4.8 درصد کاهش یافته است. استیو کین، نویسنده “Debunking اقتصاد” و اولین اقتصاددان جهان پرجمعیت جهان که کارش در patreon.com/ProfSteveKeen است ، به نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم