جلسه دادرسی SCOTUS قاضی ایمی کانی بارت دیروز آغاز شد

جلسه دادرسی SCOTUS قاضی ایمی کانی بارت دیروز آغاز شد

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر ، کریس هجز ، در مورد قاضی نامزدی اسکوتوس ، امی کنی بارت و دادرسی که روز گذشته آغاز شد ، صحبت می کنند.

مردم باید در قانون خود مانند سیاست دو چیز را بخواهند ، صداقت و سازگاری. عجله در این نامزدی به ما هیچکدام نمی دهد. با نامزدی SCOTUS چه اتفاقی می افتد؟

علیه قانون توقف اخراج ترامپ ، جنگ قانونی در حال آغاز است که هدف آن خاموش کردن حمایت از مالکان و لابی گران آنها است. به گفته طرفداران مسکن ، میلیون ها مستاجر در ایالات متحده با تهدید دوباره تخلیه روبرو هستند. آیا دولت در پاسخ به دادخواست های اخیر حمایت های خود را تضعیف کرده است؟

این قطعه از پروفسور کوهن بینش خوبی در مورد تاریخ اینجا دارد که ممکن است بسیاری از مردم فراموش کرده باشند یا هرگز نمی دانستند زیرا غرق در اطلاعات غلط یا بدون اطلاعات بوده اند. “آسانژ ویکی لیکس را در زمان” جنگ علیه تروریسم “دولت بوش تاسیس کرد ، که بهانه ای برای شروع دو جنگ غیرقانونی و اجرای یک برنامه گسترده شکنجه و سو abuse استفاده از زندانیان در گوانتانامو و سایتهای سیاه CIA مورد استفاده قرار گرفت.” چرا او به خاطر این مجازات می شود؟

یک کشتی ترکیه ای روز دوشنبه برای انجام بررسی های لرزه ای در شرق مدیترانه به راه افتاد و باعث شد یونان خواستار جدید خشمگینانه تحریم های اتحادیه اروپا علیه آنکارا را به طور متوالی بر سر حقوق اکتشافات دریایی صادر کند.

اینجا چه خبره؟

جلسه ای در توکیو از گفتگوی امنیتی چهار ضلعی یا “کواد” – ایالات متحده ، هند ، ژاپن و استرالیا – بدون اعلامیه مشترک یا بدون اشاره به پیشنهاد قبلی واشنگتن مبنی بر اینکه زمان آن فرا رسیده است که گروه آنها به یک اتحاد رسمی امنیتی شبیه به ناتو. این ضربه ای به دولت ترامپ است که می خواهد حمایت خود را از آنچه به عنوان جنگ سرد در حال رشد علیه چین می بیند ، افزایش دهد.

در حالی که ایالات متحده بیشتر سال 2020 را صرف ورود جدی به توافق هسته ای با روسیه نکرده است ، اکنون گزارش شده است که رئیس جمهور ترامپ علاقه مند است که سریعاً قبل از انتخابات 3 نوامبر یک سر و صدا کند. مقامات بر این باورند که به محض شروع جدی گفتگوها ، آنها می توانند ظرف یک هفته کارها را به پایان برسانند. آنها همچنین به روسیه هشدار می دهند كه اگر این توافق در انتخابات به پایان نرسد ، ترامپ خواسته های بیشتری به معامله اضافه خواهد كرد. یک هفته؟ واقعاً؟

نیروهای آذربایجان و ارمنستان روز دوشنبه یکدیگر را به شروع حملات در قره باغ و اطراف آن متهم کردند ، نقض آتش بس کوتاه مدت که با وساطت روسیه انجام شد و از روز شنبه اجرا شد. این به معنای جلو رفتن چیست؟

رافائل گروسی ، مدیر آژانس بین المللی انرژی اتمی (آژانس انرژی هسته ای بین المللی) ، آخر هفته در مصاحبه ای از این فرصت استفاده كرد و ادعاهای مربوط به ایران را در نزدیكی به توانایی شكست دادن علنی رد كرد و گفت كه آنها اورانیوم غنی شده كافی برای ساخت حتی یك بمب هسته ای ندارند. آیا او دقیق است؟

میهمانان:

کریس هجز، روزنامه نگار تحقیقی

ریچارد لاخمان، استاد SUNY آلبانی ، نویسنده مسافران کلاس اول در یک کشتی در حال غرق شدن: سیاست های نخبه و قدرت های بزرگ رو به زوال

استیو پوکونن، سازمان دهنده ملی Action4Assange

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی ، نویسنده جنگ اعلان نشده آمریکا

K. J. Noh، فعال صلح ، نویسنده ، معلم

مارک اسلبودا، تحلیلگر امور بین الملل مستقر در مسکو

الكساندر مرکوریس، سردبیر در TheDuran.com و مجری “The Duran” در Youtube

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]