جلسه دادرسی بارت پایان می یابد: سناتور لیندزی گراهام مجبور می شود تا برنامه زمان بندی رای کمیته قضایی را صادر کند

جلسه دادرسی بارت پایان می یابد: سناتور لیندزی گراهام مجبور می شود تا برنامه زمان بندی رای کمیته قضایی را صادر کند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با روزنامه نگار کالب موپین در مورد سناتور لیندزی گراهام (R-SC) ، رئیس کمیته قضایی سنا صحبت می کنند ، قوانین را روز پنجشنبه با اجبار یک پیشنهاد برای تعیین رأی کمیته در 22 اکتبر در مورد معرفی قاضی ایمی کانی بارت به دادگاه عالی ایالات متحده.

واشنگتن پست در 27 سپتامبر گزارش داد: “بارت پنج بار سخنران حقوقي بود ، از سال 2011 ، در جلسات حقوقی بلك استون ، يك برنامه تابستانی كه برای الهام بخشيدن به” جهان بینی مشخص مسیحی در هر حوزه قانون “تاسیس شد ، پرونده های مالیاتی نشان می دهد.” وی تأسیس شد تا به دانشجویان نشان دهد كه چگونه خداوند می تواند از آنها به عنوان قاضی ، استاد حقوق و وكیل مدعی استفاده كند تا درهای گسترش انجیل در آمریكا باز بماند. “” آیا رأی دهندگان نگران هستند؟

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد: “برای اولین بار از اواخر ژوئیه ، شمارش موارد تازه گزارش شده ویروس کرونا در ایالات متحده در روز پنجشنبه از 64000 نفر عبور کرد”. “در 44 ایالت و ناحیه کلمبیا ، تعداد کارمندان بالاتر از یک ماه قبل است و بسیاری از عفونت های جدید در مناطق روستایی با ظرفیت بیمارستان محدود گزارش شده است.” انتظار می رود چه چیزی به جلو حرکت کند؟

در گزارش Black Agenda یک بخش عالی وجود دارد با عنوان “ایالات متحده راهی برای جنگ با چین است. چه کاری باید انجام شود؟” این آغاز می شود ، “ایالات متحده که مایل نیست قیام چین را بپذیرد ، ماشین دروغ خود را کاملاً منفجر می کند و به سمت جنگ حرکت می کند.” آیا آمریکا درگیر جنگ دیگری است؟

جمعه روز پنل است. برای اولین پنل خود ، ما به سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “Prejudential: Black America and the Presidents” ، مارگارت کیمبرلی مراجعه می کنیم. و دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی دکتر لینوود توحید. آنها درباره آتش سوزی های کالیفرنیا و سایر ایالت های غربی ، نامزدی بارت و گزارش پروژه محکومیت گفتند که نزدیک به 5.2 میلیون آمریکایی به دلیل محکومیت های جنایت ، از حق رای در انتخابات سال 2020 محروم خواهند شد.

برای آخرین پنل خود ، ما با دانشمند علوم سیاسی ، استاد دانشگاه هوارد ، نویسنده و فعال دکتر کلارنس لوزان گفتگو می کنیم. و تحلیلگر و مجری نمایش گل های گری در ایستگاه رادیویی WREJ-AM 990 و FM 101.3 Gary Flowers را شاد کنید. آنها در مورد آخرین جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس ، گراهام و کمیته قضایی سنا و دولت ترامپ درخواست کالیفرنیا را برای کمک به فدرال در برابر فاجعه برای کمک به این کشور برای بهبودی از آتش سوزی رد می کنند.

میهمانان:

کالب موپین – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر یولاندرا هنکوک – هیئت مدیره متخصص اطفال و متخصص طب چاقی

کی جی نو – فعال صلح ، نویسنده و معلم

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، استاد و فعال

گلهای گری – مجری برنامه گفتگوی رادیویی و تحلیل گر سیاست عمومی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]