جس فیلیپس ، نماینده حزب کارگر پس از نوشتن مجدد توییتر “واضح” RBG “Tribute” کلاهبرداری ، مسخره کرد

جس فیلیپس ، نماینده حزب کارگر پس از نوشتن مجدد توییتر “واضح” RBG “Tribute” کلاهبرداری ، مسخره کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/106821/49/1068214987_0:35:3441:1970_1200x675_80_0_0_d5fd856e0a96fa23fadbc9b9871fc413.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009231080548781- آلبوم-کار-جس-فیلیپس-بعد از توییت کردن-بی نظیر-rbg- tribute- spoof-مسخره-می شود /

نماینده جس فیلیپس ، رهبر سابق حزب حزب کارگر ، که روزگاری به جرمی کوربین هشدار داده بود “من شما را از جلوی چاقو می کشم” ، مقاله ای را از وب سایت طنز محافظه کار The Babylon Bee به اشتراک گذاشت که باعث تمسخر Twitterati شد.

جس فیلیپس ، نماینده حزب کارگر در توییتر مورد تمسخر قرار گرفت پس از آنکه ادای احترام به روت بادر گینسبورگ ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، ادعاهای بسکتبال را که یقه های توری پوشیده بودند ، بازتوییت کرد.

مدعی سابق رهبری حزب کارگر با انتشار یک پست از شبکه زنان کارگر ، مطلبی را از وب سایت معروف طنز آمیز ایالات متحده The Babylon Bee ، به اشتراک گذاشت که لبران جیمز ، ستاره LA Lakers و سایر بازیکنان NBA را در زنجیرهای توری مانند کسانی که از ورزش گینسبورگ زانو زده اند ، به تصویر می کشد.

“ریختن اشک خوشحال در این مورد. BOOM!” فیلیپس در پاسخ به نظر LWN نوشت: “خواهران و برادران ، این است که چگونه متحد خوبی باشید.”

هر دو توییت سریعاً پاک شدند بدون اینکه فیلیپس یا LWN درمورد گاف اظهارنظر کنند ، اما نه قبل از اینکه صفحه نمایش شبکه های اجتماعی با نظرات نامهربانانه پیوست شود.

با این حال یکی از کاربران جنبه خنده دار را مشاهده نکرد ، و آن را “یک نمونه دیگر از اینکه چگونه می توان سیاستمداران را به راحتی در انتشار اخبار جعلی دستکاری کرد ، نمی داند. همه موارد خیلی بی اهمیت نیستند.”

فیلیپس در طول مداخلات پارلمانی خود و در پاسخ به شوخی های بی مزه سابقه اشک ریختن دارد ، اما خودش بنفش قرمز نمی کند. در دسامبر 2015 او جرمی کوربین رهبر حزب خود را که اخیراً انتخاب شده تهدید کرد: “روزی که می رسد شما بیشتر از اینکه به ما کمک کنید به ما آسیب می رسانید ، من شما را از پشت چاقو نمی کنم – من شما را از جلو چاقو می کنم. “