جستجوی دموکراسی در ایالات متحده

جستجوی دموکراسی در ایالات متحده

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان بحث درمورد مبارزه بین دموکراسی واقعی و استقرار هستند. در طول نمایش ، بچه ها مسائل زیادی را بررسی می کنند که ثابت می کند “مردم” توده مردم نیستند.

میهمانان:

مارک فراست – اقتصاددان و استاد | دموکراسی حاکم سیاست مداری است

لئو فلورس – تحلیلگر سیاسی و هماهنگ کننده کارزار مبارزات آمریکای لاتین در Code Pink | اطلاعات غلط MSM درباره انتخابات VZ

کانو کاناپه – برنامه گفتگوی پیشرو میزبان ماکارونی و فیورلا است. | تأسیس با Tanden خوب است؟

سال ها بسیاری از مردم ادعای دموکراسی دولت متحده را زیر سوال برده اند. برخی معتقدند این کشور هرگز دموکراسی واقعی نداشته است ، زیرا در هر مقطع از تاریخ خود ، یک گروه عمده از حقوق اساسی منع شده است. اقتصاددان مارک فراست به این نمایشگاه می پیوندد و در مورد آخرین اطلاعات جمعیتی که تحت تأثیر همه گیر شدن تحت ظلم قرار گرفته است بحث می کند.

رسانه های جریان اصلی بسیاری از شهروندان را متقاعد می کنند که این امر باعث ایجاد اخبار بین المللی می شود. اگرچه سایت های رسانه های اجتماعی در تلاش برای استقلال در برابر کنگره هستند ، اما این سایت ها به روزنامه نگاران مستقل و تصاویر زنده اجازه می دهند تا به شهروندان بیشتری محتوای خام بدهد. لئو فلورس هماهنگ کننده کارزار انتخاباتی آمریکای لاتین در Code Pink است. او برای نمایش در مورد حقیقت انتخابات ونزوئلا به این برنامه می آید.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب پیش بینی شده و انتخاب کابینه اش ، یک موضوع کامل است. مردم در خیابان ها می رقصیدند تا بدانند دونالد ترامپ دیگر برنخواهد گشت. اما با ظهور انتخاب کابینه ، اکنون بسیاری بر روی آن تمرکز کرده اند. پاستا و فیورلا ، مجری برنامه The Convo Couch ، دوباره در برنامه حاضر می شوند و در مورد آخرین استخدام بایدن ، نیرا تندن بحث می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم