جرائم سنگین: Elon Musk Teases Followers، Tesla سهامداران با توییتهای خطرناک

جرائم سنگین: Elon Musk Teases Followers، Tesla سهامداران با توییتهای خطرناک

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کارآفرین و رویای فوق العاده فضایی ، الون مسک ، که به تازگی اولین پرواز شخصی را به ایستگاه فضایی بین المللی ارسال کرده است ، می داند چگونه پیروان خود را فریب دهد. او همچنین می داند که چگونه می توان با ضعف های گاه به گاه رسانه های اجتماعی ، برخی از مزایای واقعی را به سهامداران شرکت های خود داد.

الون موسک ، بنیانگذار SpaceX در توییتر اعلام کرد: “این احتمالاً مرا به دردسر خواهد انداخت ، اما احساس می کنم باید آن را بگویم”.

پس از کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست آمریکایی ، هفته گذشته ، با احتیاط گفت ، “آیا این مسئله نژاد پرستی است؟”

برخی خاطرنشان کردند که ممکن است اعلامیه موسک واقعاً سهامداران تسلا خود را اغراق کند.

با این حال ، بسیاری از آنها با احساس تسکین باقی مانده بودند که چند دقیقه بعد ، ماسک با یک مونولوگ درباره معامله ماری جوانا رفت. مدیرعامل SpaceX گفت كه وی شگفت آور بود كه مردم هنوز هم برای فروش علفهای هرز زندانی شده اند در حالی كه در بسیاری از ایالت های آمریكا مشاغل مرتبط با مواد مخدر مجاز بودند و حتی در طول همه گیری این بیماری “اساسی” تلقی می شدند.

ماسک اظهار داشت: “معنی ندارد ، درست نیست”.

“قانونی بودن همیشه راهنمای خوبی برای اخلاق نیست!” ، کسی عجله کرد که به سؤال کارآفرین پاسخ دهد.

پیش از این ، موسک علناً استدلال می کرد که ماری جوانا به حفظ بهره وری شخص کمک نمی کند ، اما مدت کوتاهی پس از آن او به طور عمومی یک مشترک مخلوط توتون و تنباکو را با جو روگان در طول نمایش پادکست پخش شده اخیر منتشر کرد. و تعداد کمی از پیروان موسک آماده بودند تا آن تصویر را رها کنند.

طبق گفته های واشنگتن پست ، توییت های این مهندس بدنبال انتشار برخی از مشاغل ماری جوانا در چندین ایالت از جمله کالیفرنیا ، میشیگان و کلرادو لزوما “ضروری” بوده و اجازه داده شده است که در طول همه گیری ادامه پیدا کند.

علیرغم حساسیت موضوع ، بسیاری از پیروان موسک خوشحال شدند که فهمیدند که این تجارت مرتبط با ماری جوانا بوده است که افکار او را عمیقاً اشغال کرده است ، و نه چیز عجیب تری.

اما برخی هنوز خاطرنشان كردند كه آنها انتظار داشتند بینش عمیق تری از میلیاردر قدرتمند به ویژه در رابطه با جنبش آشكار ضد نژادپرستانه در ایالات متحده بدست آورند ، موضوعی كه كارآفرین متولد آفریقای جنوبی بر خلاف بسیاری دیگر از مغولان صنعت فناوری.