جذابیت Dems برای سیاه پوستان با استفاده از شهرداران سیاه پوست که به سیاه پوستان حمله می کنند

جذابیت Dems برای سیاه پوستان با استفاده از شهرداران سیاه پوست که به سیاه پوستان حمله می کنند

حمایت از MAS در آستانه انتخابات بولیوی همچنان ادامه دارد. وضعیت اسیر ماهر الاخراس زندانی سیاسی فلسطینی ؛ امپریالیسم ایالات متحده در آفریقا.

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند اولی وارگاس، روزنامه نگار و نویسنده رادیو کاواسچون کوکا ، برای بحث در مورد بسته شدن فصل مبارزات انتخاباتی در بولیوی ، تلاش های آشکار آرتورو موریلو وزیر کشور برای ترساندن ناظران انتخابات ، و اینکه چگونه جنبش سوسیالیسم توانسته است در بازی باقی بماند حتی به عنوان جدید دولت راست گرا برای رد صلاحیت و منزوی کردن حزب تلاش می کند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جو کاترون، هماهنگ كننده آمریكا در شبكه همبستگی زندانیان فلسطینی سامیدون ، برای گفتگو در مورد اعتصاب غذای مستمر زندانی سیاسی فلسطینی ماهر الاخراس ، اینكه چگونه یك سیاست گسترده اسرائیل كه از استعمار انگلیس به ارث رسیده است ، مجازات كردن تقریباً هر عملی از مقاومت در برابر اشغال ، و جنبش های رو به رشد فلسطینی و بین المللی که در همبستگی با الآخراص ایستاده اند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جاستین پودور، دانشیار دانشگاه یورك برای بحث درباره كتاب “جنگهای آمریكا در دموكراسی در رواندا و DR كنگو” ، نحوه فعالیت گروه “آفریقایی آسیب دیده” برای سفید كردن نقش فساد جدید استعماری در قاره ، و بسیاری از روشهای فراگیر نژادپرستی روش نوشتن و ارتباط رسانه های شرکتی با آفریقا.

در بخش آخر ، ژاکی و شان به هم پیوستند جمال “دی جی وان لوو” محمدمجری برنامه رادیویی “Love Lounge” در Square1Radio.com برای بحث در مورد یخ رپ رپ پس از کنار گذاشته شدن از اردوگاه بایدن ، “قرارداد با آمریکای سیاه” خود را به کمپین ترامپ خریداری کرد ، دموکرات ها با بدگویی از شهرداران سیاه استفاده کردند تا رای گیری سیاه پوستان را تحریک کنند و نقشه اعضای شبه نظامیان سفیدپوست برای ربودن گرتچن ویتمر فرماندار میشیگان.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم