جایزه “شریف” در روزنامه نگاری؟ شهروندان ترامپ را به دلیل “اختراع” نوع جدیدی از جوایز مسخره می کنند

جایزه “شریف” در روزنامه نگاری؟ شهروندان ترامپ را به دلیل “اختراع” نوع جدیدی از جوایز مسخره می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هیچ جایزه نوبل برای روزنامه نگاری وجود ندارد ، به عنوان “جایزه نوبل” وجود ندارد. در توییت اشتباه خود ، POTUS ممکن است به معنای جایزه پولیتزر ، تاسیس در سال 1917 ، جایزه ای برای دستاوردهای روزنامه ، مجله و روزنامه نگاری آنلاین ، ادبیات و موسیقی در ایالات متحده است.

رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ که اکنون حذف شده است ، “خبرنگاران” را که “جوایز نجیب” در “روسیه ، روسیه ، روسیه” دریافت کرده اند و “کاملا اشتباه” اعلام کرده است ، گفت که باید “جوایز” خود را به “کمیته نجیب” برگردانند. “به طوری که می توان آنها را به خبرنگاران واقعی که” این کار را درست “داده اند ، داد. ترامپ حتی تا آنجا پیش رفت که “لیست کاملی” خود از چنین روزنامه نگاران را پیشنهاد می کند. وی همچنین تأکید کرد که کمیته “نجیب” باید عمل کند و تأکید کرد که “آنها بهتر می توانند سریع باشند”.

با این حال ، چنین کمیته ای بعید است که به خواسته های او پاسخ دهد ، زیرا هیچ جایزه نوبل در روزنامه نگاری وجود ندارد ، نه این که بگوییم هیچ چیز به عنوان “جایزه نجیب” وجود ندارد.

توئیتراتی بلافاصله با نشان دادن اشتباه غلط ترامپ از “نوبل” نسبت به Cri de Coeur واکنش نشان داد.

کاربران به خجالت اخیر ترامپ اشاره کردند و ادعا کردند که وی “طعنه آمیز” پیشنهاد تزریق مواد ضد عفونی کننده برای درمان COVID-19 را داده و تصور می کرد که شاید صدای جیر جیر جدید وی نیز طعنک باشد.

یا شاید موضوع حسادت بوده است؟

برخی از آنها بخاطر خندیدن اظهارنظر نکردند که ترامپ درباره “جایزه نوبل” خود صدای جیر جیر کرد تا توجه همه گیر مرگبار COVID-19 را که کشور و جهان را در برگرفته است جلب کند.

از آنجا که جایزه نوبل به روزنامه نگاران داده نمی شود ، این جایزه پولیتزر بود که احتمالاً ترامپ از آن استفاده کرده است. برخی از کاربران یک پوشش نقره ای دیدند که POTUS سعی در هجی کردن “پولیتزر” نکرد.

جایزه پولیتزر یک جایزه است که نشانگر دستاوردهای روزنامه نگاری ، مجله و روزنامه نگاری آنلاین ، ادبیات و موسیقی در ایالات متحده است ، که در سال 1917 تأسیس شده است. جایزه نوبل مجموعه ای از جوایز سالانه در زمینه های دانشگاهی مانند زیست شناسی ، شیمی ، و فیزیک ، ادبیات و دیگران.


پاسخی بگذارید