‘جایزه بسیار افتخار خلیج خوک ها’: ترامپ در مورد دریافت جایزه غیر موجود افتخار می کند

‘جایزه بسیار افتخار خلیج خوک ها’: ترامپ در مورد دریافت جایزه غیر موجود افتخار می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/0d/1080448306_0:0:3070:1727_1200x675_80_0_0_1a3ea317927192e3395b7e55dff31cce.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009131080448340- بسیار-افتخار-خلیج-خوک-آوارد-ترومپ-آغوش-درباره-دریافت-غیر-جایزه-موجود /

خلیج خوک ها محل حمله نافرجام تبعیدیان کوبایی بود که توسط ایالات متحده حمایت می شدند و مخالف انقلاب فیدل کاسترو بودند. در حالی که هیچ جایزه ای به نام این رویداد 1961 وجود ندارد ، با این وجود ترامپ از انجمن جانبازان خلیج خوک ها تاییدیه دریافت کرد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده روز یکشنبه افتخار کرد که “جایزه بسیار افتخار خلیج خوک ها” را از میامی کوبایی ها دریافت کرده است ، در حالی که جو بایدن ، رقیب دموکرات ریاست جمهوری خود را “برای اسپانیایی تبارها وحشتناک” توصیف کرد.

“جو بایدن خواب آلود 47 سال را در سیاست گذراند و از نظر اسپانیایی تبارها وحشتناک بود. اکنون برای کمک به او به برنی سندرز ، عاشق کاسترو اعتماد کرده است. این کار نمی کند! به یاد داشته باشید ، کوبایی های میامی جایزه بسیار افتخار خلیج خوک ها را برای همه به من اهدا کردند من برای جمعیت بزرگ کوبا خود کرده ام! “، ترامپ روز یکشنبه در توئیتی نوشت.

به نظر می رسد ترامپ این جایزه را اختراع کرده است ، زیرا شهروندان بلافاصله اشاره کردند که جایزه ای به عنوان “جایزه خلیج خوک ها” وجود ندارد. آنچه ترامپ دریافت کرد ، تأیید انجمن جانبازان خلیج خوک ها در سال 2016 بود. خلیج خوک ها محل حمله بدبخت و مورد حمایت ایالات متحده توسط تبعیدیان کوبایی است که بدون موفقیت علیه دولت فیدل کاسترو انجام شد.

کاربران ترامپ را به دلیل “اختراع” جایزه مسخره کردند و حمله خلیج خوک ها را “فاجعه ای در سیاست خارجی” خواندند و پیشنهاد جوایزی را که ترامپ باید دریافت کند ارائه می دهند.

مردم متذکر شدند که ترامپ توسط شرکت کنندگان کوبایی متولد این حمله مورد تأیید قرار گرفت ، اما اشاره کردند که تأیید جایزه نیست.

برخی دیگر ترامپ را به دلیل تمجید از روابط وی با اسپانیایی تبارها تمسخر کردند و با تمسخر تصویری از رئیس جمهور را با افزودن یک تلنگر که “پندجو” ، به معنی “احمق” است ، ویرایش کردند.

یکی از کاربران تصویری ایجاد کرد که شامل چندین جایزه از جمله نژادپرستی ، تجاوز به عنف ، سرقت و حماقت بود که به نظر وی ترامپ باید دریافت کند.