جان بولتون و جنگ جدید سرد علیه چین فشار آورد

جان بولتون و جنگ جدید سرد علیه چین فشار آورد

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد کتاب جدید مشاور امنیت ملی جان بولتون ، اظهارات مشاور پیتر Navarro در مورد چین و تلاش معترضین Black Lives Matter برای سرنگونی مجسمه اندرو جکسون در میدان لافتایت گذشته صحبت کردند. شب

میهمانان

جو لوریا – سردبیر کنسرسیوم نیوز ، مفسران سیاسی و نویسنده How I Lost By Hillary Clinton | چه چیزی پشت اعتراضات است

میکو پلد – فعال حقوق بشر و نویسنده فرزند جنرال ، سفر یک اسرائیلی در فلسطین و ناعادلانه ، داستان بنیاد سرزمین مقدس پنج | موضوع زندگی سیاه و اسرائیل

جان کیریاکو – افسر سابق سیا و میزبان صدای بلند و پاک ، نویسنده کتابهایی از جمله راهنمای CIA Insider برای بحران ایران و جاسوس اکراه | جان بولتون و ایران

در ساعت اول ، میزبان با سردبیر کنسرسیوم نیوز جو لوریا صحبت کردند و در مورد تلاش معترضین برای برداشتن یک مجسمه اندرو جکسون در میدان لافایت شب قبل صحبت کردند. آیا نمادهایی مانند مجسمه ها مهم هستند و آیا این عملی ترین عملی است که معترضین اکنون می توانند انجام دهند؟ آنها همچنین گفتگو کردند که چرا جملر معتقد است که جو بایددن در واقع مداخله خارجی از دونالد ترامپ بدتر است.

در ساعت دوم ، جمارل و شین در مورد اظهارنظرهای اخیر مشاور اقتصادی رئیس جمهور ترامپ ، پیتر ناوارو صحبت كردند كه در آن ادعا كرد كه معامله تجارت چین كه اوایل امسال امضا شده بود مرده است و چینی ها صدها هزار نفر را برای آلوده كردن آمریكایی ها به ایالات متحده فرستادند. با Covid-19. رئیس جمهور ادعای مشاور خود را به عقب رانده است و هیچ مدرکی مبنی بر اینکه چینی ها کسی را برای آلوده کردن آمریکایی ها فرستاده اند وجود ندارد.

سپس به آنها نویسنده Miko Peled پیوستند ، که توضیح داد که چرا او معتقد است که دولت اسرائیل دشمن جنبش سیاه زندگی است. آنها همچنین درباره ریاکاری اوباما درباره موضوع غرامت صحبت کردند.

در ساعت سوم ، شین و جملر به تهیه کنندگی اسپوتنیک وایت رید پیوستند ، و آنچه را که در پارک لافایت دید ، توصیف کرد ، زیرا معترضین سعی داشتند مجسمه رئیس جمهور اندرو جکسون را سرنگون کنند و در مورد انگیزه های معترض صحبت کردند.

میزبان همچنین در مورد جان بولتون با جان کیریاکو ، افسر سابق سیا ، نویسنده و همرزم Sputnik’s Loud and Clear صحبت کرده اند. کیریاکو گفت جان جان بولتون تعریف کلاس باتلاقی DC است ، که تلاش برای مثلث نبرد خود با رئیس جمهور ترامپ را دشوار می کند. کیریاکو درباره روند ترخیص کتاب جدید بولتون ، چگونگی خروج رئیس جمهور ترامپ از معاهدات و تأثیر آن بر سیاست خارجی بحث کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم