“جالب ترین قسمت”: پرواز با نمایش سخنرانی DNC ، نمایش را دزدیده می کند

“جالب ترین قسمت”: پرواز با نمایش سخنرانی DNC ، نمایش را دزدیده می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پذیرفتن جو بایدن از نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به معنای برجسته روز پایانی کنوانسیون ملی دموکراتیک بود ، اما به نظر می رسد یک حشره کوچک در اواخر انتصاب توجه کمتری از شهروندان تیزهوش داشته است. DNC

سخنرانی ونابای سابق ریاست جمهوری و مایکل بلومبرگ ، شهردار سابق نیویورک ، قرار بود حمایت از جو بایدن را در روز پایانی DNC تقویت کند و آن را برای حریف خود ، دونالد ترامپ لکه دار کند. اما همه چیز آنقدر راحت پیش نرفت ، زیرا بسیاری از بینندگان با یک مگس که به طور مداوم سعی می کردند روی چهره شهردار سابق فرود بیایند ، پرت شدند.

در حالی که ظاهرا بلومبرگ حشره مزاحم را نادیده گرفته بود ، شهروندان فوری به دنبال بحث در مورد پیام سیاسی که وی در مرحله مهم دموکراتیک ارائه داده بود ، سریعاً توییتر را ریختند تا اوضاع را مسخره کنند. در واقع ، بسیاری “نمایش” را دیدند که پرواز در تلویزیون ملی بسیار هیجان انگیز تر از آنچه بلومبرگ در مورد ترامپ می گفت بود.

چندین شهروند شهروند ادعا كردند كه تلاش های پرواز برای فرود روی صورت سیاستمدار جالب ترین بخش كل روز پایانی كنوانسیون ملی دموكرات بود.

توییترها از این سوال پرسیدند که آیا “اینترنت” اشکال آزار دهنده را به یاداشت دیگری تبدیل می کند یا به خاطر سرگرمی در بلومبرگ ، یک حساب کامل توییتر ایجاد می کند.

و اینترنت تحویل …

بسیاری از کاربران در بستر رسانه های اجتماعی سعی در یافتن معنای عمیق تر در علاقه وسواس انگیز پرواز به چهره بلومبرگ داشتند ، هرچند که توضیحات آنها به مراتب بی اهمیت با یک شی کلیشه ای از وسواس حشرات فراتر نرفت.

بلومبرگ در طی سخنرانی خود ، که ظاهراً هنوز هم از شهروندان هنوز به آن گوش فرا می دادند ، یکی از اصلی ترین نقاط قوت درک شده ترامپ را لکه دار کرد – که وی قادر است موفقیت خود را در زمینه تجارت در رشد اقتصادی برای کشور به عنوان رئیس جمهور ترجمه کند. شهردار پیشین نیویورک خاطرنشان کرد: ترامپ شش بار مشاغل خود را به ورشکستگی سوق داده است ، و تردید داشت که POTUS دست به دامان تجارت است.

خود بلومبرگ در ابتدای انتخابات دموکرات کاندیداتوری خود را پس گرفت. او موفق شد تنها 59 نماینده از نزدیک به 4000 نماینده را کسب کند ، قبل از کنار گذاشتن کمی بعد از سوپر سه شنبه ، علی رغم اینکه ثروت بیش از 1 میلیارد دلار برای این کار هزینه کرده است. در آن زمان ، POTUS بلومبرگ را پس از اعلام خبر خروج از این مسابقه ، مسخره كرد و گفت كه استراتژیستهای سیاسی وی او را “برای یك سوار شدن” گرفته اند.