جاستین بیبر بهانه های تجاوز جنسی در توییتر را “واقعاً غیرممکن” عنوان کرد

جاستین بیبر بهانه های تجاوز جنسی در توییتر را “واقعاً غیرممکن” عنوان کرد

جامعه

URL کوتاه دریافت کنید

آخر هفته ، یک زن جاستین بیبر ، ستاره پاپ کانادایی را به تجاوز جنسی در سال 2014 در یک پست توییتر متهم کرد که از آن زمان حذف شده است. اندکی پس از آن زن جوان دیگری آمد که ادعاهای مشابهی را علیه این خواننده مطرح کرد.

جاستین بیبر ، نوازنده کانادایی ، ادعاهای مربوط به تجاوز جنسی که علیه وی در توییتر پدید آمده است را “واقعاً غیرممکن” رد کرده و متعهد شده است که “رسیدگی قانونی” را برای رسیدگی به این ادعا انجام دهد.

این زن ، که خود را دانیلا معرفی کرد اما از افشای نام خانوادگی خودداری کرد ، روز شنبه این اتهامات را منتشر کرد و جزئیات تعامل ادعا شده خود با بیبر را در 9 مارس 2014 نشان داد. وی گفت که این عمل گفته شده در هتل چهار فصل پس از یک رویداد اتفاق افتاده است. در خانه سوسیس بانگر و باغ آبجو در آستین ، تگزاس ، در حالی که بیبر با سلنا گومز ملاقات می کرد. طبق روایت او از وقایع ، در آن زمان 21 سال سن داشت ، در حالی که بیبر 20 ساله بود. از این پس توییت و حسابی که از آن به اشتراک گذاشته شده است حذف شده است.

این خواننده عجله کرد این ادعاها را که آخر هفته ویروسی شده است ، رد کند.

بیبر در توییتر خود نوشت: “من به طور معمول مواردی را مرتکب نمی شوم که تمام حرفه ام را با اتهامات تصادفی برخورد کرده ام ، اما پس از صحبت با همسر و تیمم تصمیم گرفتم امشب در مورد مسئله صحبت کنم.”

وی ادامه داد: “شایعات شایعه هستند ، اما سوءاستفاده جنسی چیزی است که من از آن استفاده نمی کنم”. “من می خواستم فوراً صحبت کنم اما به احترام بسیاری از قربانیان که هر روز با این مسائل سر و کار دارند می خواستم مطمئن شوم که قبل از هرگونه اظهار نظر ، حقایق را جمع کرده ام.”

بیبر سپس ادامه داد که با استناد به رسیدها ، ایمیلها و عکسهایی که نشان می دهد وی در طول شب مورد نظر در املاک AirBnB و سپس در هتل Westin در آستین در 10 مارس اقامت دارد ، “حقیقت” وجود ندارد. به جای چهار فصل همانطور که گفته شد.

وی گفت: “ما همچنین با مدیر منطقه ای چهار فصل تأیید کرده ایم که من هرگز در 9 مارس 2014 هرگز در ملک نبودم و هرگز مهمان 9 یا 10 نبودم و از همه مطبوعات استقبال می کنم تا در صورت لزوم یا تحت تعقیب با آنها سؤال کنند.” استدلال كرد

با این حال ، خواننده در پست های خود به ادعای دیگری که توسط زن به نام کادی اندکی پس از ظهور اولین انتشار آنلاین منتشر شده است ، پرداخت نکرد. داستان، مشترک توسط یک زن مستقر در LA از حساب توییتر شخصی اش ادعا شده است که وی همچنین در بیست و چهارم مه 2015 توسط بیبر مورد تجاوز قرار گرفته است.

بسیاری از شهروندان تابحال از طریق تحلیل آنلاین توییتهای وی که پس از این رویداد موردعلاقه منتشر شده ، اقدام به رد ادعاهای وی کرده اند. با این حال ، خود خواننده 26 ساله از پرداختن مستقیم به آنها خودداری کرد.

این پست ها به دنبال اتهامات علیه بازیگر آمریکایی آنسل الگورت که متهم به حمله جنسی به زن به نام گابی در سال 2014 بود متهم شد.