تیم بایدن باتوم سیاست خارجی Neocon را از ترامپ گرفت

تیم بایدن باتوم سیاست خارجی Neocon را از ترامپ گرفت

آنتونی بلینکن ، نامزد وزیر امور خارجه اظهار داشته است که تیم بایدن سیاست خارجی تهاجمی دولت ترامپ را علیه ملت ونزوئلا درگیر آمریکای جنوبی ادامه خواهد داد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای گفتگو در مورد دولت بایدن به ما می پیوندد. بلینکن ، یک واروک بدنام ، قبل از اعضای کنگره سخنرانی کرد و اظهار داشت که دولت بایدن به شناخت خوان گوئیدو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا ادامه خواهد داد. همچنین ، در حالی که تیم بایدن به نظر می رسد آماده همکاری مجدد روسیه برای مذاکرات پیمان هسته ای است ، آنها در حال آماده سازی برای افزایش تنش با کرملین و پکن هستند. آیا تیم بایدن خطر تقابل هسته ای را افزایش می دهد؟

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد نتایج اقتصادی COVID-19 به ما می پیوندد. جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا اظهار داشت كه وی به دنبال راه حل های دو جانبه برای مشكلات پیش روی آمریكا است. با این حال ، رهبران جمهوریخواه بسته کمک اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری وی را به طور جهانی تحویل داده اند و وی ممکن است مجبور به استفاده از مصالحه بودجه شود یا درخواست خود را به طرز چشمگیری کاهش دهد. همچنین ، با رفتن دولت بایدن به یک فاجعه اقتصادی ، ادعاهای بیکاری در بالاترین سطح تاریخی باقی مانده است.

جیم کاوانا، نویسنده The Polemicist و CounterPunch ، برای بحث در مورد داستان های این هفته به ما پیوست. بیش از صد سازمان حقوق مدنی از جمله ACLU و NAACP نامه ای را در مخالفت با پیشنهاد بایدن برای قوانین جدید تروریسم داخلی تألیف کرده اند و استدلال می کنند که قوانین موجود برای رسیدگی به موضوعات موجود وجود دارد. همچنین ، چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا (D-NY) تحت فشار قرار گرفته است تا کرسی های سنا را به اعضای GOP که با خشونت های 6 ژانویه در Capitol Hill مرتبط هستند ، رد کند.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا” و ری مک گاورن، تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار Veteran Intelligence Professionals for Sanity ، با ما همراه باشید تا در مورد سانسور شبکه های اجتماعی و سایر اخبار بحث کنیم. در مقاله ای که در هفته جاری در MintPress News منتشر شد ، آمده است: “وقایع Capitol Hill بهانه خوبی برای توئیتر و سایر شرکت های رسانه های اجتماعی بود تا دستور کار خیرین خود را در دولت دائمی ایالات متحده پیش ببرند.” آیا آینده برای مخالفت سیاسی آنلاین تیره و تار به نظر می رسد؟ بعلاوه ، با ناراحتی هواداران آزادی بیان ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، تصمیم گرفت که جولیان آسانژ یا ادوارد اسنودن ، افشاگر افشاگری ، بنیانگذار ویکی لیکس را عفو نکند.

گلهای گری، میزبان برنامه گفتگوی رادیویی و تحلیلگر سیاست های عمومی و تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، با ما همراه باشید تا در مورد بحران های دولت جدید ایالات متحده صحبت کنیم ، زیرا رهبران جمهوری خواه قبلاً اعلام کرده اند که با بسته اقتصادی 1.9 تریلیون دلاری بایدن مخالفت خواهند کرد. فرمانده کل جدید اقدامات اجرایی متعددی را امضا کرده است که به موضوعات مختلفی از جمله مهاجرت ، پیوستن مجدد به سازمان بهداشت جهانی و توافقنامه پاریس 2015 و توقف خط لوله Keystone XL می پردازد. همچنین اعضای کابینه نئوکان بایدن سیاست خارجی ترسناکی را روشن می کنند که می تواند احتمال رویارویی هسته ای را افزایش دهد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]