تیلور سویفت در توییتر درباره “محاسبه از بین بردن USPS” از ترامپ انتقاد کرد

تیلور سویفت در توییتر درباره “محاسبه از بین بردن USPS” از ترامپ انتقاد کرد

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ با انتقاد از عدم تمایل خود برای تأمین بودجه خدمات پستی ایالات متحده به عنوان بخشی از معامله امداد كورو ویروس روبرو شده است و دموكرات ها وی را متهم به تلاش برای خرابکاری در رای گیری از طریق نامه پستی كردند – امری كه POTUS به دلیل ترس از تقلب در انتخابات با آن مخالفت كرده است. .

تیلور سوئیفت ، خواننده ، آهنگساز و تهیه کننده محبوب آمریکایی ، بیانیه انتقاد شدید در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا را توئیت كرد و او را متهم به تلاش برای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آینده با یك “برچیدن محاسبه شده USPS” كرد.

“از بین بردن محاسبه ترامپ از USPS یک چیز را به وضوح اثبات می کند: او خوب است که ما او را به عنوان رئیس جمهور ما نمی خواهیم. او انتخاب شده است که به تقلب و تقلب و زندگی میلیون ها آمریکایی آمریکایی در خطر برای تلاش برای ادامه قدرت” خطرناک است. ” توییت کرد

سوئیفت ترامپ را به “رهبری ناکارآمد” و “بدترشدن شدید” “بحرانی که در آن هستیم” متهم کرد و از مردم خواست که درخواست نامه های پستی و رای گیری زودهنگام را بدهند.

توئیتهای وی پس از آن صورت گرفت كه خدمات پستی آمریكا به برخی از مقامات انتخابات ایالتی هشدار داد كه از مشكلات احتمالی درمورد رأی گیری از طریق نامه به دلیل سیاستهای جدید تحویل ، مشكلات مالی و تأثیر مداوم بیماری همه گیر ویروس کروناویسی استفاده می کنند. در بیانیه سوئیفت ، USPS مایل به ارسال زودهنگام آراء رای گیری بود ، با اینكه خدمات پستی به آمریكایی ها توصیه می كرد حداقل یک هفته قبل از مهلت ایالتی ، آراء خود را ارسال كنند.

پیش از این ، ترامپ از تأمین بودجه USPS در معامله امداد koronavirus امتناع ورزید ، و اعتراف كرد كه در ازای ترس مبنی بر استفاده از این وجوه برای تقویت رای گیری از طریق پست ، از صندوق پستی استفاده می كند ، كه وی مخالف است و اظهار داشت كه این امر می تواند منجر به انتخابات شود. کلاهبرداری

ترامپ در مصاحبه ای با “ماریا بارتیرومو” فاکس بیزنس اظهار داشت: “اکنون ، آنها به این پول نیاز دارند تا اداره پست کار کند ، بنابراین می تواند همه این میلیون ها و میلیون ها رأی بدهد.” “این اساساً پول انتخاباتی است. اگر این دو مورد را پیدا نکنند ، این بدان معنی است که شما نمی توانید رأی گیری جهانی از طریق نامه را داشته باشید.”

رئیس جمهور با انتقاد شدید از طرف دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان مبنی بر مخالفت وی با رأی گیری از طریق نامه ، که گزینه ای مطمئن تر برای رأی دادن مردم به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است ، در میان همه گیری های مداوم COVID-19 ، مطرح شده است.

برخی ادعا کرده اند که رئیس جمهور با تلاش برای پس انداز پول از USPS ، از جمله نماینده اریک Swalwell از کالیفرنیا و وزیر امور خارجه کتی هابز ، که مرتباً مسئول انتخابات آریزونا است ، مرتکب جرم می شود.