تیلور سویفت در آب گرم به عنوان آهنگ خود در تبلیغات سیاسی دموکراتیک استفاده می شود

تیلور سویفت در آب گرم به عنوان آهنگ خود در تبلیغات سیاسی دموکراتیک استفاده می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برنده ده بار گرمی قبلاً از بیان عقاید سیاسی خود خودداری می کرد و می گفت که او از زندگی شناخت کافی ندارد تا به مردم بگوید به چه کسانی رأی دهند. اما اکنون به نظر می رسد که سوئیفت ، 30 ساله ، تجربه زیادی کسب کرده است زیرا اخیراً جو بایدن دموکرات و همسر نامزد وی ، کامالا هریس را تأیید کرده است.

ستاره پاپ ، تیلور سویفت اجازه داده است که یکی از آهنگ های او در تبلیغات تبلیغات سیاسی استفاده شود ، تصمیمی که انتقادات شدید کاربران شبکه های اجتماعی را به همراه داشت. “فقط جوان” این نوازنده در ژانویه منتشر شد. نوایی که سوئیفت در مورد “آدم بزرگ بد” دونالد ترامپ ، تیراندازی های گسترده و تقلب در انتخابات آواز می خواند ، در تبلیغاتی که جوانان را به رأی دادن در انتخابات ریاست جمهوری آینده ترغیب می کند ، دیده می شود.

این آگهی وقایعی را نشان می دهد که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ رخ داده است – اعتراضات MeToo و Black Lives Matter ، گریه کودکان مهاجر ، قسم خوردن ایمی کونی بارت به عنوان قاضی دادگاه عالی ، دونالد ترامپ پس از تشخیص COVID-19 ماسک خود را برداشت و سایر موارد صحنه های.

“آنها نمی خواهند به ما کمک کنند. بیش از حد مشغول کمک به خود هستند. آنها نمی خواهند این را تغییر دهند. ما باید این کار را خودمان انجام دهیم” ، متن بخشی از آهنگ مورد استفاده در تبلیغ را می خوانید.

ویدئو در حالی پایان می یابد که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، یکی از نزدیکان یکی از قربانیان تیراندازی در پارک لند را تسلی می دهد و می گوید: “ما خوب می شویم. من به شما قول می دهم”. کمالا هریس ، همسر نامزد جو بایدن ، این تبلیغ را در شبکه های اجتماعی خود منتشر کرد و از سوئیفت برای اجازه دادن به آنها برای استفاده از آهنگ او تشکر کرد.

با این حال شهروندان اینترنتی علاقه کمتری به تصمیم نوازنده داشتند.

بسیاری از کاربران خاطرنشان کردند که رای دهندگان نباید صحبت از افراد مشهور را در مورد سیاست گوش دهند.

دیگران انتقاد کردند که سوئیفت با توجه به سوابق سیاسی خود از جو بایدن حمایت می کند.

کسانی بودند که نوازنده را به دلیل موضع گیری در مورد موضوع تحسین کردند.

عده ای دیگر با عنوان آهنگ “فقط جوان” تیلور سویفت شوخی کردند و تصور کردند که کانیه وست چگونه به حرکت خود واکنش نشان می دهد.

تیلور سویفت در بیشتر فعالیت های موسیقی خود غیر سیاسی بوده است. این ستاره پاپ بارها و بارها می گفت می ترسد که نظراتش روی مردم تأثیر بگذارد. با این حال ، وی پس از انتخابات میان دوره ای 2018 ، منتقد تند دونالد ترامپ شد. در اوایل سال جاری ، خواننده و ترانه سرا با ارسال توییت به ترامپ نوشت: “ما در ماه نوامبر به شما رأی می دهیم”.