تگزاس یخ می زند ، ده ها مرده ؛ بایدن تاون هال اساساً هیچ چیزی را تغییر نمی دهد

تگزاس یخ می زند ، ده ها مرده ؛ بایدن تاون هال اساساً هیچ چیزی را تغییر نمی دهد

جو بایدن در جلسه شورای شهر درباره بدهی و دستمزد دانشجویان صحبت می کند. آیا هرگز به 15 دلار خواهیم رسید؟

اشتون وودز، فعال سیاسی با Black Lives Matter Houston ، در مورد انتقاد سریع از تگزاس صحبت می کند ، اینکه چگونه بر شهروندان آن تأثیر می گذارد و چگونه آنها تحت شرایط قفل شدن COVID ، عدم آمادگی کافی از سوی مقامات و شبکه برق بیش از حد تحت فشار قرار می گیرند ، با دمای زیر انجماد کنار می آیند. زیر ساخت.

محمد علمی، روزنامه نگار و همکاری در مراکز فروش زیادی از جمله قناری ، interregnum.net و Sputnik International ، از تلاش های قانونی برای عدالت خواهی برای بسیاری از غیرنظامیانی که در جنگ آمریکا و افغانستان و همچنین جولیان آسانژ در جریان بوده اند مبارزه قانونی علیه استرداد وی به ایالات متحده.

کیم ایوزسردبیر بخش انگلیسی هائیتی لیبرته ، در مورد ناآرامی های سیاسی در هائیتی ، ادعاهای رئیس جمهور جوینل موزه مبنی بر اقدام به کودتا ، رابطه وی با دولت ایالات متحده ، اتهامات فساد و سرکوب معترضین صحبت می کند.

براندون ساتونمیزبان پادکست The Discourse ، به باب شلهوبر و میشل ویته میزبان می پیوندد تا در مورد تالار شهر جو بایدن CNN ، تلاش نیمه جان او در بخشش بدهی دانشجویان ، پیشنهاد متوقف شده برای افزایش حداقل دستمزد فدرال به 15 دلار در ساعت و دادخواست دادستان کل نیویورک علیه آمازون.

کریس جنکینز، روزنامه نگار ، فیلمساز و استراتژیست سیاسی و مایکل سامسون، میزبان مشترک Redspin Sports ، در مورد نگرانی COVID در مورد بازی All-Star NBA ، معاملات و چگونگی قدرت نامتناسب مالکان تیم بر روی بازیکنان صحبت کنید.

Misfits همچنین در مورد پلیس که از سطل زباله های سوپرمارکت در اورگان محافظت می کند صحبت می کنند و دیپلمات ها را می زنند و اداره می کنند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]