“تو خودت برد پیت نیستی”: پیرس مورگان به دلیل مقایسه نخست وزیر جانسون با مترسک منفجر شد

“تو خودت برد پیت نیستی”: پیرس مورگان به دلیل مقایسه نخست وزیر جانسون با مترسک منفجر شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این روزنامه نگار و مجری تلویزیونی 55 ساله ، که به خاطر سخنان ناشایست مشهور است ، از نخست وزیر بسیار انتقاد کرده است زیرا جانسون از آتش گرفتن دستیار اصلی خود دومینیک کامینگز به دلیل نقض قوانین قفل دولت خودداری کرد. مورگان ادعا كرد كه نخست وزیر در مهار شیوع تاج ویروس به دلیل سهل انگاری و نارضایتی بی پروا او نتوانسته است.

پیرس مورگان ، مجری تلویزیون به دلیل مقایسه نخست وزیر انگلیس با بوریس جانسون با یک مترسک به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. میزبان Good Morning انگلیس با انتقاد از سخنان نخست وزیر به ملت که در آن از مردم خواست که در راه نژادپرستی اعتراض کنند ، به تظاهرات مسالمت آمیز اعتراض کنند ، مدل موی جونون را کوبید ، که به گفته وی “بی احترامی” بود.

“با موهای نخست وزیر چه می گذرد؟ من می دانم که ممکن است بی اهمیت به نظر برسد ، اما بقیه ما ، همسران ما ، شرکایمان ، افرادی که با آنها زحمت کشیدیم قیچی را بیرون آوردیم و یک تر و تمیز به ما داد.” توسط منابع نزدیک به نخست وزیر شب گذشته مبنی بر اینکه وی از اوایل ماه مارس آرایشگری را ندیده است. “، مورگان گفت ، و افزود که بوریس جانسون مانند وورزل گمیجج ، یک مترسک صحبت است. دومی شخصیتی از کتاب کودکان انگلیسی است.

وی گفت: “شما هیچ رهبر دیگری را نمی بینید که دقیقاً مانند ورزل گمیجج بیرون بیاید. آنها زحمت می کشند که موهای خود را مسواک بزنند. من فکر می کنم ظاهر شما مهم است وقتی شما یک رهبر جهانی هستید”

این بیانیه موجب خشم بینندگان و کاربران رسانه های اجتماعی شد که مجری را متهم به منافق و قلدر دانست.

برخی دیگر این سوال را مطرح می کردند که آیا ظاهر در سیاست اهمیت دارد و مدل موهای نخست وزیر را ستود.

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی خاطرنشان کردند که مجری نمی تواند از ظاهر مردم انتقاد کند مگر اینکه خود او مانند ستاره برد و قلب هالیوود ، برد پیت باشد.

برخی دیگر خاطرنشان کردند که مورگان حتی اگر موهای خود را بریده بود ، از بوریس جانسون انتقاد می کرد.

برخی از کاربران موافق بودند که مدل موهای جانسون برای یک سیاستمدار مناسب نیست.

پیرس مورگان از نخست وزیر بسیار انتقاد کرده است زیرا جانسون از دستیار اصلی خود Dominic Cummings ، که با رانندگی به خانه پدر و مادر خود با همسر خود که دارای علائم بیماری عروق کرونی بود ، قوانین قفل را نقض کرد. این مقام مسئول سفر 260 مایل خود از لندن به دورام را توجیه كرد و گفت كه نگران فرزندش است كه اگر او و همسرش مریض می شدند ، تنها می ماندند.

این خبر عصبانیت را در بین سیاسی و سیاسی که خواستار استعفای کامینگز بودند ، برانگیخت. خود این مقام مسئول این عمل را انكار كرد و گفت كه پشیمان نیست از سفر 260 مایل در میان بیماری كرونوس ویروس كه منجر به كشته شدن بیش از 40،000 نفر در انگلستان شده است. مورگان پس از نخست وزیر گفت كه بوریس جانسون انجام شده است. این روزنامه نگار گفت حمایت جانسون از “منافق” معیار دو برابر را نشان می دهد كه در آن یك قاعده برای مقامات و دیگری دیگری “برای مجرمین” وجود دارد.