توییتر Abuzz پس از اینکه بوتگیگ به عنوان وزیر حمل و نقل بایدن انتخاب شد

توییتر Abuzz پس از اینکه بوتگیگ به عنوان وزیر حمل و نقل بایدن انتخاب شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اوایل روز سه شنبه ، گزارش های متعددی حاکی از آن بود که رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، جو بایدن ، رقیب سابق دموکرات ، پیت بوتیگیگ را به عنوان نامزد خود به عنوان سرپرست وزارت حمل و نقل ایالات متحده انتخاب کرده است.

نامزدی احتمالی رقیب سابق جو بایدن ، دموکرات ، پیت بوتیگیگ ، برای ریاست وزارت حمل و نقل ایالات متحده باعث ایجاد موج هایی در توییتر شد ، واکنش ها از شور و شوق به کنایه متفاوت بود.

گزارش ها حاکی از آن است که بایدن از بوتیگیگ به عنوان گزینه خود برای ریاست وزارت حمل و نقل ایالات متحده در روز سه شنبه نام برد ، اما تایید رسمی نامزدی وجود ندارد.

با پیش بینی احتمال اولین عضو آشکارا همجنسگرا در کابینه ریاست جمهوری ، شهروندان در توییتر نظرات خود را در مورد انتصاب احتمالی اعلام کردند ، به نظر می رسد بسیاری از شلیک به زمین باتگیگ خوشحال شده اند.

برای برخی ، این واقعیت که بوتیگیگ در زمان ریاست جمهوری خود از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرده بود ، عاملی بود که به گفته آنها ، می تواند او را به عنوان یک دبیر حمل و نقل مناسب معرفی کند.

دیگران حقایق سرگرم کننده ای را درباره بازیهای رومیزی مورد علاقه Buttigieg به یاد می آورند که اتفاقاً شامل حمل و نقل نیز می شود.

برخی از ابتکارات احتمالی او به عنوان دبیر حمل و نقل خیال می کردند.

با این حال ، همه به نظر نمی رسیدند که بوتگیگ به عنوان اولین عضو کابینه ریاست جمهوری آشکارا همجنسگرا یا عشق او به بازی های روی صفحه مربوط به حمل و نقل مشتاق باشد ، در عوض اظهار داشت که شهردار سابق South Bend تجربه معتبری در زمینه ای که انتظار می رود در آن باشد ندارد. سر.

برخی از شهروندان نت گزارش هایی را به یاد آوردند که بایدن در حال فکر کردن بوتیگیگ برای سایر پست های مهم بود ، و همچنان او را به دلیل عدم صلاحیت مورد انتقاد قرار داد.

در حالی که از دولت جدید بایدن به عنوان “متنوع ترین” در تاریخ آمریکا یاد می شود ، هیچ چیز هرگز نمی تواند تقاضای همه را تأمین کند.