توییتر پس از تصحیح لغزش ظاهری POTUS با گفتن اینکه “بایدن برنده شد” با # ترامپ پذیرفت

توییتر پس از تصحیح لغزش ظاهری POTUS با گفتن اینکه “بایدن برنده شد” با # ترامپ پذیرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/0f/1081175078_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_01bf7084af260efa07cf937db9258a5d.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011151081175053-twitter-in-eniial-with-tumpumpceded- after- potus- تصحیح-ظاهری-لغزش-گفتن-برای-پیشنهاد / برنده /

در حالی که دموکرات ها و شبکه های خبری پس از روزها شمارش آرا ، به دنبال یافتن بایدن در انتخابات آمریكا بودند ، ترامپ همچنان به به چالش كشیدن نتایج آن ادامه می دهد ، با این استدلال كه تقلب گسترده رای دهندگان برای از بین بردن پیروزی وی صورت گرفته است.

دزدان دریایی ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، خشمگین توئیتر خلاف واقع در مورد تقلب رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری نتیجه معکوس داد ، زیرا بسیاری از شهروندان در آن چیزی را دیدند که مدتها منتظر آن بودند – POTUS شکست پیش بینی شده خود را پذیرفت.

و در حالی که رئیس جمهور برای اصلاح لغزش زبان هجوم آورد ، پرنده از قفس خارج شده بود و در سراسر شبکه های اجتماعی با هشتگ # TrumpConceded “توییتر” می کرد.

ظاهراً توییت اصلی ترامپ حاکی از آن بود که بایدن فقط به عنوان برنده در انتخابات پیش بینی می شود ، زیرا گویا در رأی گیری علیه POTUS تقلب شده است ، اما اکثر کاربران اینترنتی با تمرکز بر آنچه می خواهند ببینند ، بقیه پست را نادیده بگیرند.

یک شهروند اینترنتی اظهار داشت که در مورد ترامپ ، که جذابیت وی در توییتر مشهور است ، می توان پست در شبکه های اجتماعی را با امتیاز رسمی برابر دانست. اگرچه برخی از شهروندان اینترنتی یادآوری می کنند که امتیاز رئیس جمهور کنونی چیزی نیست که برای سوگند یک رئیس تازه انتخاب شده – از جمله بایدن – اجباری باشد ، در صورتی که دانشکده انتخابات به انتخاب وی منجر شود.

همراه با # TrumpConceded ، یک برچسب ضد و نقیض ، “من هیچ چیز را نمی پذیرم” ، روند رسانه های اجتماعی را شروع کرد و بسیاری از کاربران اینترنتی را ناامید کرد.

علیرغم هجوم توئیت های مخالفان POTUS ، ظاهراً طرفداران ترامپ نیز به دو روند راه یافتند و به همتایان خود در توییتر یادآوری کردند که رئیس جمهور صراحتاً پذیرش را رد کرد و گفت که بایدن فقط “از نظر رسانه های خبری جعلی” پیروز شد.

برخی از کاربران اینترنتی چشمهایشان را به سمت دیدگاه انتخابی طرفداران بایدن از توییتهای اخیر POTUS چرخاندند که ظاهراً توجه آنها را فقط به بخشی که به آن علاقه دارند متمرکز می کند و بقیه را نادیده می گیرند.