توییتر منفجر شد زیرا نیروی فضایی ایالات متحده “نگهبانان” را به عنوان نام اعلان می کند

توییتر منفجر شد زیرا نیروی فضایی ایالات متحده “نگهبانان” را به عنوان نام اعلان می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

یک سال فکر کردن برای گزینه هایی که اعضای جوانترین شاخه نظامی – نیروهای فضایی ایالات متحده (USSF) – را می توان نام برد ، منجر به ایجاد یک مارک تجاری شده است که ظاهراً از همه چیزهایی که فرهنگ توده در مورد ماجراهای فضا می تواند الهام گرفته باشد ، الهام گرفته شده است.

مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا روز جمعه اسمی را که اعضای نیروی فضایی آمریکا با آن شناخته می شود ، همراه با شعار آن اعلام کرد. وی فاش کرد که این اعضا “نگهبان” خوانده می شوند و شعار آنها این خواهد بود: “Semper Supra” – “Always Above”.

VP این خبر را طی مراسمی به اولین سالگرد تأسیس اتحاد جماهیر شوروی اتحادیه جماهیر شوروی اعلام کرد.

پنس روز جمعه در توئیت خود گفت: “از روزهای اول دولت ما ، رئیس جمهور RealDonaldTrump خواستار رهبری آمریکا در فضا شد و برای اولین بار پس از بیش از 70 سال ، شاخه جدیدی از نیروهای مسلح ،SpaceForceDoD اضافه شد!” “افتخار من بود که امروز اعلام کردم ، مردان و زنان نیروی فضایی به عنوان محافظان شناخته خواهند شد! #SemperSupra”

“فرصت نامگذاری نیرو یک مسئولیت مهم است. نگهبانان نامی با سابقه طولانی در عملیات فضایی است که به شعار اصلی فرماندهی فرماندهی فضایی نیروی هوایی در سال 1983 بر می گردد ،” نگهبانان مرزهای عالی “” ، USSF توئیت کرد. “نام نگهبانان میراث و فرهنگ پرافتخار ما را به مأموریت مهمی که ما 24/7 انجام می دهیم ، متصل می کند و از مردم و منافع ایالات متحده و متحدان آن محافظت می کند.”

این اخبار بلافاصله شبکه های اجتماعی را تکان داد ، شهروندان با ابراز احساسات خود در یک توییتر شوخی در مورد چگونگی شباهت نام و مارک USSF به اشیا of فرهنگ عامه ، از جمله “نگهبانان کهکشان” مارول و “پیاده روی ستاره ای”.

و صادقانه بگویم ، اگرچه مردم مرجع را دریافت کردند ، اما ظاهرا آنها را از خوشحالی رها نکرد.

“نگهبانان کهکشان” تنها محصول فرهنگ پاپ نبود که جریان تمسخر را برانگیخت. درصد زیادی از کاربران با استفاده از عباراتی از بازی ویدیویی Destiny 2 ، همراه با منابع دیگر ، موضوع USSF را تحت فشار قرار دادند.

یکی از کاربران در مورد دریافت زیر کلاس با اشاره به “شکارچیان” ، “warlocks” و “titans” بازی شوخی کرد.

افراد دیگر از چندین محصول مربوط به فرهنگ پاپ مربوط به فضا که در این موضوع جشن می گیرند لذت بردند. چند نفر را می توانید تشخیص دهید؟

نیروی فضایی آمریکا به عنوان شاخه نظامی مستقل در 20 دسامبر 2019 تأسیس شد.