توییتر شکسته شد پس از آنکه یک فعال دانشجویی ، ترامپ را «محافظ تمدن غربی» در کنوانسیون GOP خواند

توییتر شکسته شد پس از آنکه یک فعال دانشجویی ، ترامپ را «محافظ تمدن غربی» در کنوانسیون GOP خواند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در حال حاضر ، رئیس جمهور فعلی رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ و معاون رئیس جمهور وی ، مایک پنس ، را برای انتخاب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات نوامبر 2020 دوباره معرفی كردند.

چارلی کرک ، یکی از فعالان دانشجویی طرفدار ترامپ و بنیانگذار Turning Point USA ، رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ را “محافظ تمدن غربی” در طی سخنرانی در ابتدای کنوانسیون ملی جمهوری خواه نامید.

وی ادامه داد: “امشب به عنوان یک فرد 26 ساله با شما صحبت از توان شخصی دارم و می بینم که عده ای از جوانان و همچنین چالش های والدین جدید وجود دارد. من امشب اینجا هستم تا به شما بگویم ، به شما هشدار بدهم که این انتخابات است. تصمیمی بین حفظ آمریکا همانطور که ما می دانیم و از بین بردن همه چیزهایی که دوست داریم […] ما ممکن است آن زمان متوجه نشده باشیم ، اما ترامپ محافظ تمدن غربی است. “

عبارت “محافظ تمدن غربی” بلافاصله باعث ایجاد موج هایی در توییتر شد که شهروندان به سختی به گوش آنها اعتقاد داشتند و به سختی پس از آغاز کار ، “ناپدید شدن” از کنوانسیون را بیرون می کشند. طولی نکشید که کاربران ترامپ و بستر سیاسی وی را مسخره کردند.

برخی دیگر این عبارت را “رمز” برای “سفیدپوستان” می دیدند ، و هر دو کرک و ترامپ را به دلیل نژادپرستی سرزنش می کردند.

برخی از آنها سریعاً شناسایی مرجع فرهنگی را مقایسه کردند ، و آمریکا را با ویتنی هیوستون مقایسه کردند ، در حالی که به فیلم “محافظ” تحت کنترل منتقدان اما بسیار سودآور “محافظ” که در آن با کوین کاستنر بازی کرده بود ، اشاره کردند.

کرک ، حامی پرشور ترامپ ، سازمان دانشجویی محافظه کار خود را با نام Turning Point USA تأسیس کرد ، که خود را “شناسایی ، آموزش ، آموزش و سازماندهی دانش آموزان برای ارتقاء آزادی” توصیف می کند. او غالباً با رئیس جمهور در رویدادهای سبک مبارزات انتخاباتی ظاهر می شود.

سخنرانی کرک کنوانسیون ملی جمهوری خواهان را افتتاح کرد و سخنرانان دیگری از جمله مت گیتز ، دونالد ترامپ جونیور و نیکی هیلی انتظار داشتند که به آن ملحق شوند.

کنوانسیون ملی جمهوری خواهان از 24 تا 27 اوت در حال برگزاری است که دونالد ترامپ دوباره به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری جمهوری اسلامی معرفی شد. انتظار می رود وی عصر پنجشنبه ، شب پایانی کنوانسیون ، سخنرانی بپذیرد.