توییتر ریاکاری ترامپ را پس از اخراج “ماسک” طرفدار “میهن پرست” از بین برد

توییتر ریاکاری ترامپ را پس از اخراج “ماسک” طرفدار “میهن پرست” از بین برد

کاربران توییتر روز دوشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده را برای پستی که ادعا می کند ماسک صورت صورت گرفته است ، پس از ماهها کوشش در مورد اقدامات بهداشتی ، “میهن پرست” می دانند ، که مقامات بهداشت می گویند می توانند از گسترش COVID-19 جلوگیری کنند. در همین حال ، تعداد نظرسنجی های ترامپ در حال کاهش است و موارد COVID-19 در حال افزایش است.

ترامپ در توییتی در دوشنبه گفت: “ما در تلاش خود هستیم تا ویروس نامرئی چین را شکست دهیم ، و بسیاری از مردم می گویند که این مأموریت است که وقتی نمی توانید از نظر اجتماعی فاصله بگیرید ، ماسک صورت بپوشد.” رئیس جمهور مورد علاقه شما هیچ کس وطن پرست تر از من نیست! “

از ماه آوریل ، مقامات بهداشتی در مركز كنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) و جراح عمومی خواستار پوشیدن ماسك صورت در اماكن عمومی بودند ، و سیاستی قبلی را كه ماسك فقط برای كارمندان پزشکی و افرادی كه تائید شده اند توصیه كرده است ، خواستار شده اند. داشتن COVID-19 چه ماسک های جراحی ساخته شده و چه از جنس پارچه های خانگی ، نشان داده شده است که یک مانع بر روی دهان و بینی به طور موثر گسترش COVID-19 را کاهش می دهد ، به خصوص در رابطه با مسافت اجتماعی.

با این حال ، تماس های ترامپ کاملاً بر روی خط مشی هایی که در عمق توییتر پرسه می زند ، کاملاً مسطح شده است. خود ترامپ فقط برای اولین بار دیده شد که یک هفته پیش ماسک صورت را در ملاء عام پوشیده است.

برخی اشاره کردند به افزایش موارد COVID-19 ایالات متحده در رابطه با بی اعتنایی قبلی ترامپ به ماسک. براساس داده های CDC ، برای 19 روز گذشته ، آمریكا بیش از بالاترین تعداد كل یك روزه در طول موج اول بیماری همه گیر ، بیش از بالاترین تعداد روزانه را ثبت کرده است که 465،000 مورد جدید فقط در 7 روز گذشته رخ داده است. در کل ، بیش از 140،000 آمریکایی در اثر COVID-19 جان باختند.

برخی دیگر خاطرنشان كردند كه تعداد نظرسنجی های ترامپ نیز در حال كاهش است: نظرسنجی جدیدی كه توسط ABC و واشنگتن پست منتشر شده است نشان می دهد كه نامزد دموکرات بایدن با 15 درصد برتری رئیس جمهور است.

با این حال ، چن وایوا ، رئیس دفتر روزنامه چین روزانه پکن ، با هدف استفاده ترامپ از اصطلاح “ویروس چین” برای رجوع به رمان ویروس استفاده کرد. چن یک “نژادپرست” لاکونیک را به رئیس جمهور ریخت و گفت که COVID-19 باید واقعاً “ویروس ترامپ” خوانده شود ، زیرا تعداد کشته شدگان آمریکا ناشی از سیاست های وی ، از جمله امتناع از پوشیدن ماسک است.

نخست وزیر سابق انگلیس وینستون چرچیل یکبار کنار زد: “شما همیشه می توانید برای انجام درست کار روی آمریکایی ها حساب کنید – پس از اینکه همه چیز را امتحان کردید.” یکی از توئیترها نیز خاطرنشان كرد كه ترامپ نیز گفت در نهایت حق خواهد بود.

شاید آمریکایی ها فقط پس از گذشت ماه ها اجازه لغزش ماسک ، سرانجام ماسک بگذارند.