توییتر دیوانه می شود همانطور که کریس ایوانز گزارش می دهد در گفتگوها برای بازگشت به عنوان کاپیتان آمریکا

توییتر دیوانه می شود همانطور که کریس ایوانز گزارش می دهد در گفتگوها برای بازگشت به عنوان کاپیتان آمریکا

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/01/0e/1081770454_0:0:3071:1729_1200x675_80_0_0_f_a303af093d284fc8d4ff71bfb69a16f6b.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202101141081770505- توییتر-دیوانه می شود-به عنوان-کریسمس-ایوان-به-گزارش-با-مارول-برای-برگرداندن-به-عنوان-کاپیتان-آمریکا /

داستان ابرقهرمان کاپیتان آمریکا در جهان سینمایی مارول در فیلم نمادین نهایی انتقام جویان ، “پایان بازی” به پایان رسیده است و طرفداران سراسر جهان را گریان کرده است. یا داشته است؟

اندکی پس از انتشار گزارشاتی در روز پنجشنبه مبنی بر احتمال بازیابی مجدد بازیگر آمریکایی کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا ، استیو راجرز ، رسانه های اجتماعی با لذت و ناامیدی منفجر شدند.

به گفته Deadline ، به نقل از منابع خودی ، ایوانز ممکن است بار دیگر به عنوان ابرقهرمان نمادین در یک یا دو فیلم جدید مارول مناسب شود. با این حال گفته می شود که این بازگشت در حول شخصیت خیالی استیو راجرز متمرکز نشده است و منابعی گفته اند که “احتمالاً شبیه آنچه رابرت داونی جونیور بعد از مرد آهنین 3 انجام داده است ، با حضور در فیلم هایی مانند Captain America: Civil جنگ و مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه. “

این خبر می رسد اگرچه ایوانز در مورد به دار آویختن نقش خود به عنوان کاپیتان آمریکا پس از “انتقام جویان: Engdame” با استیو راجرز سپر نمادین را به دوست خود Falcom منتقل کرد ، آنتونی مکی را به تصویر کشید بسیار ابراز داشت.

به نظر می رسد طرفداران مارول در مورد این گزارش ها اختلاف نظر داشته اند ، گروه قابل توجهی متذكر شده اند كه علیرغم علاقه آنها به ایوانز و شخصیت او ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد كه مشعل را پشت سر بگذارد.

برخی اظهار داشتند که ایوانز می تواند در یک سناریوی جایگزین “چندمنظوره” برگردد ، که منافاتی با کمان اصلی او از “پایان بازی” ندارد.

دیگران نمی توانند کمتر به سناریوها اهمیت دهند ، اما در عوض از احتمال بازگشت قهرمان محبوبشان بسیار خوشحال هستند.

چندین کاربر اظهار داشتند که آشفتگی سیاسی اخیر در ایالات متحده همان چیزی بود که نیاز به بازگشت کاپیتان آمریکا را برانگیخت.