توییتر در هرج و مرج در حالی که شرکت اسباب بازی Hasbro نام سر سیب زمینی “جنسیتی خنثی” را اعلام می کند

توییتر در هرج و مرج در حالی که شرکت اسباب بازی Hasbro نام سر سیب زمینی “جنسیتی خنثی” را اعلام می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e5/02/19/1082189995_0:326:2731:1862_1200x675_80_0_0_5537a370f401fe6ceec9a3eecc430df5.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202102261082190051- توییتر-در-هرج و مرج-به عنوان- hasbro-toy- شرکت- اعلان-نام-جنس-سیب زمینی-خنثی-نام /

Mr. Potato Head ، یک اسباب بازی کودکان و نوجوانان آمریکایی است که توسط Hasbro ساخته شده است ، یک سیب زمینی پلاستیکی مبهم انسانی است که می توان اعضای بدن مانند بازوها ، پاها ، چشم ها ، ابروها و کلاه ها را به همراه برخی لباس ها تنظیم کرد.

اخبار روز پنجشنبه مبنی بر اینکه کمپانی اسباب بازی Hasbro “Mr” را از مارک “Potato Head” خود رها خواهد کرد ، بلافاصله باعث ایجاد توئیتر شد زیرا کاربران از تغییر نام و هویت یک اسباب بازی مورد علاقه کودکان ، عصبانی و گیج شدند.

یکی از کاربران مورد تمسخر قرار گرفت و اظهار داشت: “11 میلیون کودک در ایالات متحده از گرسنگی رنج می برند ، اما ابتدا باید جلوی این آقای سیب زمینی مشکل ساز را بگیریم!”

کسانی که از دنیای جدیدی عصبانی هستند که در آن آقای Potato Head دیگر آقا نیست ، و برخی با خنده از اینکه مردم چطور با شدت از ضمایر جنسیتی برای یک سیب زمینی پلاستیکی دفاع می کنند ، اسباب بازی را به سمت توییتر سوق دادند.

لطیفه ها ، الگوهای رفتاری و اظهارات کنایه آمیز درباره بی طرفی جنسیتی ، موضوعات توییتر را پر کرده است.

برخی تعجب کردند که چه اتفاقی برای – بله – همسر آقای سیب زمینی سر ، خانم سیب زمینی سر رخ خواهد داد. “آیا کسی به او گفت؟” ، شهروندان اینترنتی سedال کردند. دیگران بلافاصله نظریه هایی را درباره آنچه ممکن است برای او اتفاق بیفتد ارائه دادند.

با این حال ، با شور و اشتیاق زیاد در شبکه های اجتماعی ، شرکت پشت اسباب بازی سیب زمینی ، Hasbro ، برای خنک کردن همه وزن کرد. به نظر می رسید که هیچ کس در واقع به جنسیت آقای Potato Head تعدی نمی کند و تغییر نام فقط در مورد برند اسباب بازی اعمال می شود که آقای و خانم Potato Head را شامل می شود.

“این Tot را نگه دارید – کلاهبرداری اصلی شما ، آقای POTATO HEAD به جایی نمی رود! در حالی که امروز اعلام شد که نام و نشان تجاری POTATO HEAD” MR “را رها می کند. من افتخار می کنم که آقای و MRS را تأیید کنم. POTATO HEAD به جایی نمی رود و آقای و آقایان POTATO HEAD باقی می مانند “، این شرکت در توییت خود نوشت.

اسباب بازی Hasbro در سال 1952 که ناگهان در سال 2021 در کانون توجهات ظاهر شد ، اولین بار توسط جورج لرنر در سال 1949 تولید شد. می توان چهره های آقای و خانم Potato Head را در فیلم معروف انیمیشن Pixar “داستان اسباب بازی” مشاهده کرد.