توییتر در حالی که به ستاره های دیوید ‘تصاویر نفرت انگیز’ تبدیل می شود با اتهامات ضد یهودیت روبرو می شود

توییتر در حالی که به ستاره های دیوید ‘تصاویر نفرت انگیز’ تبدیل می شود با اتهامات ضد یهودیت روبرو می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

توییتر در گذشته بارها و بارها متهم به عدم پرداختن به شعارهای ضد ستیزی در سکوی خود ، از جمله هشتگ #JewishPrivilege است که مدتی است در آنجا گرایش دارد. اکنون ، این شرکت در رابطه با نماد مذهبی و ملی تحت نظارت جدیدی قرار گرفته است.

تیم توییتر پس از قفل شدن تعدادی از حساب های نمایش تصاویر ستاره داوود توسط این شرکت به دلیل ظاهراً ارسال “تصاویر متنفر” مجبور شد به جریان شکایات پاسخ دهد.

کمپین مبارزه با ضد دینی ، یک سازمان غیردولتی انگلیس ، این هفته اعلام کرد که تعدادی از شکایات کاربران توییتر را دریافت کرده است که می گویند با دریافت پیام زیر از این شرکت ، حساب های آنها هدف قرار گرفته است:

“ما مشخص کردیم که این حساب قوانین توییتر را نقض کرده است. به ویژه برای: نقض قوانین ما در مورد ارسال تصاویر نفرت انگیز. شما ممکن است از تصاویر یا نمادهای متنفر استفاده نکنید در عنوان یا عنوان سرصفحه شما. در نتیجه ، ما حساب شما را قفل کرده ایم.”

تصاویری که به عنوان مسئله ساز تلقی می شوند شامل نقاشی های گرافیکی ستاره دیوید در تنظیمات مختلف از جمله در کنار شخصیت داستانی هارلی کوین و همچنین نسخه ای “splected” با ستاره زرد رنگ همراه با بازوبندهایی است که یهودیان مجبور شدند آن را بپوشند. نازی ها

طبق گزارش ها ، به کاربران توصیه شده است تا تصاویر موردنظر را حذف كنند تا حسابهای خود را بازیابی كنند ، اما فعالان این كارزار ، اقدامات توئیتر را ناخوشایند دانستند.

وی اظهار داشت: “این به اندازه کافی قابل تأسف است که توییتر به طور مداوم نتوانسته است علیه استکبار ستیزی روی سکوی خود عمل کند ، اما اکنون به دلیل جرم ساده نشان دادن غرور در هویت خود با نمایش یک ستاره دیوید علیه یهودیان اقدام می کند. استفان سیلورمن ، مدیر تحقیقات و اجرای کار در کمپین علیه ضد ستیزی گفت ، هرگز نمی توان تعجب کرد که چگونه توییتر کم آماده است.

از آنجا که تصاویر صفحه ای از پیام های دریافت شده توسط کاربران قفل شده به صورت آنلاین در حال گردش بود ، بسیاری از شهروندان شهروندان با تغییر عکسهای پروفایل خود به گزینه های مختلف نماد عبری آبی-آبی به منظور رسیدگی به خط مشی “تصاویر نفرت انگیز” این سکو ، اقدام به پشتیبانی کردند تا بسیاری از آنها مشکل ساز شوند. .

تیم سیاست گذاری عمومی توییتر بعداً توضیح داد که برخی از حساب ها را به اشتباه قفل کرده بود ، زیرا سعی داشت آن دسته از کاربران رسانه های اجتماعی را که ترویج خشونت یا تهدید “مردم بر اساس مقولاتی از قبیل وابستگی مذهبی ، نژاد و منشأ قومی” را هدف قرار می دادند.

ما به طور قاطع ستاره داوود را نمادی نفرت انگیز یا تصویر نفرت انگیز نمی دانیم. برای مدتی دیده ایم که نماد “ستاره زرد” یا “نشان زرد” توسط کسانی که به دنبال هدف قرار دادن یهودیان هستند ، استفاده می شود. “

این تیم توضیح داد: “در حالی که اکثر پرونده ها به طور صحیح عمل شده بودند ، برخی از اذعانات اخیر اشتباه بوده و اکنون دوباره بازیابی شده اند” ، این تیم توضیح داد که ضمن تشکر از کمپین علیه ضد ستیزی برای “توجه به این امر”.

این شرکت پیش از این که نتوانست خطای هشتگ #JewishPrivilege را که در توییتر به نمایش درآمده بود ، خود را در آب داغ با مبارزان ضد ستیزی پیدا کرده است ، همراه با اسلحه های مختلف ضد ستیزی – عدم تحرکی که توسط فعالان کمپین علیه به شدت محکوم شده است. یهودستیزی.