توییتر در بحث و گفتگو با عنوان دعوت از الون مسک برای بازدید از مصر برای “بررسی مقبره”

توییتر در بحث و گفتگو با عنوان دعوت از الون مسک برای بازدید از مصر برای “بررسی مقبره”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

الون ماسک این هفته بعد از توئیت در مورد اینکه ساختارهای نمادین در جیزه ، مصر توسط یک موجود غیرقانونی ساخته شده است – بحث و جدل بوده است – روایتی که معمولاً در بین نظریه پردازان توطئه تکرار می شود.

یک مقام دولتی مصر از الون ماسک دعوت کرده است تا از اهرام نمادین در جیزه بازدید کند پس از اینکه مدیرعامل تسلا گفت که ساختارهای معروف کشور آفریقای شمالی توسط فرازمینی ها ساخته شده است.

مدیرعامل تسلا و بنیانگذار Space X روز جمعه توئیت کرد که معتقد است “بیگانگان” مسئول ساخت سازه های عظیم در جیزه در نزدیکی قاهره هستند.

علی رغم اینکه مشک به ظاهر این بیانیه را عقب نشینی کرد ، وزیر همکاری بین الملل مصر ، رانیا المشاط ، میلیاردر را دعوت کرد تا “نوشته های مربوط به نحوه ساخت هرم و همچنین بررسی مقبره سازندگان هرم” را کشف کند.

با واکنش به دعوت مشکات ، برخی از کاربران توییتر خواستار معالجه درجه یک مدیر عامل شرکت تسلا شدند.

دیگران این نکته را برای مقایسه موفقیت تاریخی تمدنهای باستان آفریقا و مصر نشان دادند.

با این حال ، برخی از کاربران اینترنت ، از تئوری ساخت و ساز بیگانه پشتیبانی کردند یا حداقل ، سوابق تاریخی را تردید کردند.

بعداً ماسک مقاله BBC را با عنوان “زندگی های شخصی سازندگان هرم” توییت کرد که وی به عنوان “خلاصه معقول” برای چگونگی ساخت سازه ها توصیف کرد.

مدیر عامل شرکت تسلا دارای سابقه طولانی در ارائه نظرات خارج از کشور ، از جمله تئوری های دیگر مربوط به بیگانگان و شبیه سازی جهانی است.

در هنگام حضور در جو روگان پادکست در سال 2018 ، که در آن آشکارا با میزبان سیگار ماری جوانا می کشید ، ماسک گفت که احتمالاً بشریت در یک “شبیه سازی” قرار دارد.

ماسک گفت: “اگر شما اصلاً سرعت پیشرفت را فرض کنید ، بازیها از واقعیت قابل تشخیص نیستند ، یا تمدن پایان می یابد. یکی از این دو چیز رخ خواهد داد.” “من فکر می کنم ، به احتمال زیاد – این فقط در مورد احتمال است – شبیه سازی های بسیاری وجود دارد. شما ممکن است آنها را واقعیت بنامید ، یا می توانید آنها را چندوجهی بنامید.”

چه کسی اهرام را می سازد؟

این سؤال که چگونه اهرام ساخته شد ، ده ها سال است که مورد بحث باستان شناسان و محققان قرار گرفته است. در سال 2018 ، متخصصان درک خود را در مورد چگونگی ساخت هرم بزرگ ، بزرگترین سازه توسط چهارمین سلسله مصر ، فرعون خووفو ، حدود 4500 سال پیش ، ساختند.

Live Science گزارش داد که محققان مؤسسه فرانسه باستان شناسی شرقی در قاهره و دانشگاه لیورپول در انگلستان بقایای یک سیستم رمپ به خوبی حفظ شده در معادن باستانی هاتنوب در صحرای شرقی را کشف کردند که باعث می شد بلوک های سنگی تشکیل شود. ساختار ممکن است.

برای جابجایی سنگهای غول آباستر به یک شیب ممکن است به سورتمه ، طناب و حجم عظیمی از نیروی انسانی نیاز داشته باشید. در امتداد پهلوها ، دو راه پله وجود داشت كه با پستهای پشتی پوشانده شده است كه گفته می شود در جائیكه می توان طناب ها را ایمن كرد.