توییتر بین یک داستان NYT و دو استاندارد قرار گرفت

توییتر بین یک داستان NYT و دو استاندارد قرار گرفت

سناتورهای جمهوری خواه خطا می خوانند و در حال احضار احضاریه به توییتر و فیس بوک برای پنهان کردن داستانی هستند که بایدن را زیر سوال می برد.

یوجین پوریر، میزبان اخبار دستیابی به موفقیت و نویسنده کتاب “زنجیر و زنجیر شده: زندانی شدن گسترده در آمریکای سرمایه داری” و جیم کاوانا، سردبیر مجله Polemicist با ما در گفتگو در مورد انتقاد شدید قانونگذاران حزب جمهوری خواه از توئیتر به دلیل محدود کردن توزیع داستان نیویورک پست در مورد فعالیت های تجاری هانتر بایدن در اوکراین صحبت می کنید. داستان پست ادعا می کند نامه های الکترونیکی “تفنگ در حال سیگار کشیدن” را در مورد جو بایدن و پسرش نشان می دهد. دورسی ، مدیر عامل توییتر ، بیانیه ای ارائه داد و اذعان داشت که مسدود کردن داستان بدون زمینه قابل قبول نیست. ما همچنین به توییتر نگاه خواهیم کرد که حساب های جعلی را که ادعا می شوند طرفداران رئیس جمهور سیاه پوست ترامپ هستند ، به حالت تعلیق درآورد. سخنگوی این شرکت به CNN گفت این حساب ها جعل هویت دیگران هستند و قوانین پلت فرم را در مورد دستکاری و هرزنامه نقض می کنند. بسیاری از حساب ها با یک جمله بزرگ توییتر زدند که عبارت “YES IM BLACK and I VOTING FOR TRUMP” را با کلمات بزرگ نوشتند. همچنین ، مهمانان ما به سیاست های Stop و Frisk و چگونگی دیجیتالی شدن آنها نگاه می کنند.

تد رال، ستون نویس ، کاریکاتوریست و نویسنده تحریریه سندیکایی ، برای بحث در مورد یک مقاله نیویورک تایمز که ادعا می کند مقامات دولت ترامپ در زمستان امسال به ما می پیوندد ، در حالی که علناً اصرار داشتند که ویروس در ایالات متحده موجود است و جای نگرانی نیست ، اما با احتیاط بیشتر صحبت خصوصی با سرمایه گذاران این اولین داستانی نیست که ما از آغاز همه گیری همه گیر درباره ثروتمندان و قدرتمندان در معرض خطر این وضعیت در برابر مردم دیده ایم. نظر شما در مورد تکرار خاص آن موضوع چیست؟ ما همچنین یک لایحه دو حزبی را پیشنهاد می کنیم که به اسرائیل حق وتو در فروش سلاح های ایالات متحده به خاورمیانه را می دهد. این لایحه توسط “براد اشنایدر” ، دموکرات ایلینوی ارائه شده ، “وتو” در مورد فروش اسلحه در ایالات متحده را که برخی از عناوین خبری پیشنهاد می دهند ، دقیقاً به اسرائیل نمی دهد ، اما رئیس جمهور را مجبور به مشورت با دولت اسرائیل می کند تا از لبه نظامی کیفی اسرائیل در منطقه اطمینان حاصل کند. نگهداری می شود.

دکتر وس بلامی، رئیس بخش علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی ویرجینیا ، برای بحث درباره کتاب جدید خود ، “وقتی برتری سفید می زند ، مقابله کن. چگونه سفید پوستان می توانند از امتیازات خود استفاده کنند و سیاه پوستان چگونه می توانند از قدرت خود استفاده کنند. “ما در مورد سیاست شخص ثالث بحث خواهیم کرد و به یک جنبش و حزب جدید حزب به نام” حزب سیاه ما “خواهیم پرداخت که بر روی نیازهای سیاه پوستان در آمریکا تمرکز دارد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]