توییتر “به اشتباه” زنبور عسل بابل را پس از توطئه نامه دموکرات ها مسخره کرد

توییتر “به اشتباه” زنبور عسل بابل را پس از توطئه نامه دموکرات ها مسخره کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیش از تعلیق مختصر در روز دوشنبه ، حساب کاربری طنز محافظه کار از نگرانی دموکرات ها در مورد تاکتیک های سرکوب رای دهندگان توسط دونالد ترامپ ، که به دنبال محدود کردن رای گیری از طریق پست است ، حسادت می کرد.

توییتر بعد از تحریم عذرخواهی کرده است زنبور بابل اندکی پس از آن ، سایت خبری جعلی محبوب ، کامالا هریس و توطئه خدمات پستی را مسخره کرد.

پلت فرم رسانه های اجتماعی نوشت: “ما در حال نوشتن هستیم تا به شما اطلاع دهیم که حساب شما را به حالت تعلیق درآوردیم. متأسفیم برای ناراحتی و امیدوارم به زودی شما را در توییتر ببینیم.”

“ما سیستمهایی داریم که چندین اکانت اسپم خودکار را به صورت عمده به صورت عمده پیدا کرده و از بین می برد. شما به اشتباه توسط هرزنامه پرچم گذاری شد. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد تا دنبال کننده شما و شماره های زیر به حالت عادی برگردند.”

زنبور بابل – مرتب کردن بر اساس پیاز برای محافظه کاران – حوالی ساعت 6 بعد از ظهر توییتر تاریک شد. در روز دوشنبه.

سردبیر این سایت تصویری از اعلامیه توییتر را به اشتراک گذاشت که می گوید این حساب به دلیل “نقض قوانین علیه دستکاری و اسپم سیستم عامل” به حالت تعلیق در آمده است.

آخرین توییت قبل از ممنوعیت مربوط به داستانی در مورد رانندگی دونالد ترامپ در یک SUV و “سر و صدا کردن صندوق های پستی با خفاش بیس بال برای اینکه امکان ارسال ایمیل در صندوق های رایانه ای برای مردم غیرممکن نباشد” – جنجالی در ادعای دموکرات ها مبنی بر اینکه رئیس جمهور سعی دارد دستکاری کند. انتخابات با محدود کردن رای گیری از طریق نامه الکترونیکی.

زودتر توییت درمورد طرح جدید “مسکن ارزان قیمت” توسط سناتور کامالا هریس ، انتخاب دموکرات ها VP بود ، که به هر آمریکایی اتاق 10 ‘1010 رایگان در یک جامعه دروازه دار با “دیوارهای بلند ، شمشیربازی سیم خاردار ، نظارت 24 ساعته و نگهبانان اختصاصی “.

این ممنوعیت باعث اعتراض گسترده ای در میان محافظه کاران ، ارسال کننده هشتگ شد # رایگان_بی گرایش

کمتر از یک ساعت بعد این حساب پشتیبان تهیه شده است ، اما دارای صفر دنبال کننده است. سخنگوی توییتر گفت: “این حساب به اشتباه در فیلتر اسپم گرفتار شد”. “این برگردانده شد و حساب دوباره بازیابی شد”.

در این انتشار بیش از 619،000 دنبال کننده وجود دارد – افزایش از 550،000 زنبور بابل قبل از تعلیق

“ما برمی گردیم” ، سایت نوشت. “توییتر دفتر مرکزی ما را با یک حمله هواپیمای بدون سرنشین تخریب کرد ، اما ما اطمینان داریم که این یک اشتباه صادقانه بود”.