توییتر با هیجان در انتظار مناظره معاون هریس-پنس ، میراث خود را رول می کند

توییتر با هیجان در انتظار مناظره معاون هریس-پنس ، میراث خود را رول می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/08/1080702116_0:146:3071:1874_1200x675_80_0_0_55_efcaef38669ef378eca458239fbbf5a8.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010081080702097- توییتر-بو-با-هیجان-در-انتظار-هریس-پنس-vp- بحث- پیمایش-در-خاطرات /

ناامید از اولین بحث ریاست جمهوری ترامپ و بایدن ، که به نظر می رسید بیشتر یک بحث و جدال آتشین است تا یک بحث سیاسی ، بسیاری امید خود را به اختلاف امشب میان نامزدهای معاون ریاست جمهوری داده اند.

به نظر می رسد که 2020 می تواند بحث معاون ریاست جمهوری را به سطح دیگری برساند ، زیرا آنچه که به عنوان یک رویداد جنبی سیاسی در نظر گرفته می شود ، اکنون هزاران شهروند اینترنتی را به صفحه نمایش خود می کشاند و روند هشتگ #VPDebates را تنظیم می کند.

ساعاتی قبل از آنکه سناتور کالیفرنیا ، کمالا هریس و معاون رئیس جمهور فعلی ، مایک پنس ، در سالت لیک سیتی ، یوتا روی صحنه بروند ، به نظر می رسید مردم در شبکه های اجتماعی حتی سخت تر از شرکت کنندگان برای بحث آماده می شوند: در صبح ، دیگران برای تماشای مهمانی ها راه اندازی کرده اند – البته مجازی – و نمی توانند منتظر شروع نمایش باشند.

در حالی که بحث ترامپ و بایدن به آشفتگی هرج و مرج تبدیل شد ، زیرا این دو نفر تمام شب به یکدیگر توهین کردند و بایدن به ترامپ گفت “سکوت کن” ، انتظار می رود که رویارویی هریس و پنس به عنوان نبرد برنامه های واقعی سیاسی باشد. با این حال ، برای بسیاری از کاربران ، خروج آشکار به نظر می رسد.

برخی انتظار دارند هریس رقیب جمهوری خواه خود را در پاسخ دولت ترامپ به بیماری همه گیر ویروس کرونا تفت دهد و برخی دیگر از بازجویی شدید سناتور از ویلیام بار ، دادستان کل ایالات متحده یادآوری کنند.

با اشتیاق بیشتر بینندگان با ایده های مهمانی مانند مهمانی و پیشنهاد “یکنوع بازی شبیه لوتو مباحثه” و یک بازی نوشیدنی ، برای بحث آماده می شوند.

مم ها به طور قابل پیش بینی هشتگ را در بحث های VP جمع می کنند.

دیگر افراد اینترنتی حمایت خود را از پنس ابراز می كنند ، و وی را “یك آقای واقعی” می دانند.

کسانی که به طور خاص حمایت خود را از کسی ابراز نمی کنند هنوز انتظار دارند بحث “بصیرت” باشد.