توییتر با شلیک به FLOTUS در حالی که توییت کرده است “هر رای قانونی باید شمارش شود”

توییتر با شلیک به FLOTUS در حالی که توییت کرده است “هر رای قانونی باید شمارش شود”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/08/1081097000_0:34:2634:1515_1200x675_80_0_0_0_3c14a39cd6d88016c072ffc9ba322fa9.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011081081097031- توییتر-در-تو-توی-فلوتوس -همانطور-که-توییت-های-هر-رأی_ قانونی- باید-شمارش-شود

از آنجا که رسانه ها ، همراه با رهبران جهان و مشاهیر جهانی ، از جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، به عنوان “رئیس جمهور منتخب” یاد کرده اند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ اصرار بر تقلب در انتخابات داشته و خواستار آن چیزی است که آنها فقط “قانونی” توصیف می کنند. “آرا شمارش می شود.

ملانیا ترامپ ، بانوی اول فعلی ایالات متحده ، روز یکشنبه با انتشار توئیتی اعلام کرد “مردم آمریکا سزاوار انتخابات عادلانه هستند” ، خواستار شمارش آرا وی فقط “قانونی” شد و موجی از محکومیت شهروندان اینترنتی را در پی داشت.

ملانیا در توییتی نوشت: “مردم آمریکا مستحق انتخابات عادلانه هستند. هر رای قانونی – و نه غیرقانونی – باید شمارش شود. ما باید با شفافیت كامل از دموكراسی خود محافظت كنیم.”

تویتراتی بلافاصله به بانوی اول حمله كرد و وی را با یادآوری هایی مبنی بر از دست دادن انتخاب مجدد ترامپ و مجبور به ترك دفتر ، بمباران كرد – حتی اگر نتایج رسمی انتخابات آمریكا هنوز اعلام نشده باشد ، در حالی كه رسانه ها در ایالات متحده پیش بینی كرده اند كه بایدن دفتر بیضی را برنده شوید.

کاربران ملانیا را برانگیختند و گفتند که او ترامپ را مجبور به قبول نتیجه می کند و این “تنها کار مفیدی است که شما به عنوان FLOTUS انجام دادید”.

شخصی با تمسخر از ترامپ به او پاسخ داد.

برخی از آنها در طول حرفه خود به عنوان مدل به او حمله کردند و “تابعیت غیرقانونی” دارند.

برخی دیگر ادعا کردند که ملانیا در واقع نمی تواند منتظر خروج از کاخ سفید باشد و همچنین به ادعاهایی مبنی بر اینکه به زودی طلاق ترامپ است ، اشاره کردند.

در حالی که رسانه ها ، رهبران جهان و مشاهیر جهانی به جو بایدن تبریک می گویند و از او به عنوان “رئیس جمهور منتخب” یاد می کنند ، مبارزات انتخاباتی ترامپ اصرار بر وجود تقلب در انتخابات داشته است و تعداد زیادی پرونده قضایی را برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات در دادگاه تشکیل داده است.