توییتر از آنجایی که نویسنده فمینیستی می گوید کورنوویروس “مردها را به سرعت کافی نمی کشد” خشمگین می شود

توییتر از آنجایی که نویسنده فمینیستی می گوید کورنوویروس “مردها را به سرعت کافی نمی کشد” خشمگین می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کلمنتین فورد ، نویسنده مشهور فمینیستی ، بعدا ادعا کرد که واکنش گسترده او در پاسخ به صدای توئیت رادیکال خود ، فقط نشان می دهد که مردان “شکننده” واقعاً چقدر هستند.

کلمنتین فورد ، بیشتر نویسنده فمنیست پرستشگر Twitterati ، پس از توئیت اظهار داشت که COVID-19 “مردان را به اندازه کافی سریع نمی کشد”. او این فکر جسورانه را برای هزاران نفر از پیروان خود توئیت کرد و در مورد داستان زنی که مجبور بود شغل پر سود خود را به نفع شوهرش رها کند ، که نمی توانست فرزندان تمام وقت را اداره کند ، توییت کرد و برچسب زدن این مرد “کاملاً حساس” است.

علیرغم عدم احساس قهرمان داستان ، شهروندان فورد را به دلیل اینکه خیلی بی رحمانه هستند ، مورد انتقاد قرار دادند و تأکید کردند که هیچ خطایی یا خرابی نمی تواند چنین حرفهایی را بهانه کند. فورد پس از دریافت موج عدم پذیرش ، اظهار داشت كه مردان در صورت واكنش واكنش نسبت به مردان “شكننده” چقدر هستند.

برخی افراد احساس می کردند که شخصاً از سخنان خشن نویسنده مورد حمله قرار گرفته اند.

برخی خاطرنشان کردند که این توئیت را می توان با نژادپرستی ، توانایی گرایی و گفتار نفرت مقایسه کرد.

برخی تصریح کردند که در حالی که ظاهراً فورد در کنار زنان ایستاده بود ، وی به توهین به هر دو جنس پایان داد.

طعنه غم انگیز دیگر این واقعه این است که مطالعات متعددی که در سطح جهان انجام شده نشان داده است که مردان تمایل دارند بیشتر از افراد مبتلا به COVID-19 بمیرند ، اگرچه احتمال غلبه بر این بیماری برای هر دو جنس یکسان است. براساس تحقیقات دانشگاه کالج لندن ، براساس داده های جمع آوری شده بر روی 206128 بیمار ، مردان دو برابر نیاز به مراقبت های ویژه داشتند و 60 درصد بیشتر احتمال دارد که پس از آلودگی با COVID-19 فوت کنند.

در مواجهه با عکس العمل شدید ، فورد توییت را حذف کرد و در یک سری توییتهای بعدی عذرخواهی کرد که بخاطر “وضع استدلال او” به وضوح و توئیت خود را “قضاوت ناعادلانه” توصیف نکرد. با این حال بسیاری از افراد خاطرنشان كردند كه وی به ادعای خود متعهد مانده است.