توییتراتی درحالیکه Rasmussen Pollster “نقل قول استالین” را از توییت در انتخابات ایالات متحده رها می کند ، غافلگیر شد

توییتراتی درحالیکه Rasmussen Pollster “نقل قول استالین” را از توییت در انتخابات ایالات متحده رها می کند ، غافلگیر شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

انتظار می رود در جلسه مشترک 6 ژانویه کنگره ایالات متحده ، به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس ، نتایج رای گیری کالج انتخابات را تأیید کنند. با این حال ، برخی معتقدند که پنس می تواند نتیجه انتخابات را واژگون کند.

Rasmussen Reports با انتشار یک موضوع توییتر در مورد انتخابات ایالات متحده در روز یکشنبه ، خلاصه آن را با نقل قولی که گفته می شود توسط جوزف استالین ، رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق اعلام شده ، ایجاد می کند و موجی از واکنش شهروندان را به دنبال دارد.

“کسانی که رأی می دهند تصمیم گیری نمی کنند. کسانی که آرا را می شمارند در مورد همه چیز تصمیم می گیرند. – استالین ، “جمله ای که برای توییتر به صدا درآمد ، موضوعی را آغاز کرد که در آن نظرسنجی کننده سناریوی پیشنهاد مایک پنس معاون رئیس جمهور را ارائه داد که می تواند نتایج رای گیری کالج انتخاباتی را با امتناع از تأیید آرا در ایالات نوسان ، لغو کند.

صدور گواهینامه در جلسه مشترک کنگره ایالات متحده که در 6 ژانویه برنامه ریزی شده است – جلسه ای که پنس رهبری آن را بر عهده خواهد داشت.

ظاهراً با پیشنهاداتی که پنس ممکن است نتایج آرا را لغو کند و همچنین این واقعیت که این نظریه با نقل قول منسوب به استالین ارائه شده است ، ایجاد شد ، شهروندان اینترنتی برای ابراز خشم خود را به کار گرفتند.

با این حال به طور قطعی مشخص نیست که آیا استالین این جمله را گفته است ، زیرا نظریه های مختلفی در مورد این گفته وجود دارد. بسیاری بر این باورند که این ناپلئون سوم بود که این کلمات را بعد از یکی از موارد جمع آوری اطلاعات در فرانسه بیان کرد. برخی دیگر نیز ادعا می کنند که رهبر اتحاد جماهیر شوروی نقل قول را نقل کرده و می گوید ، وقتی صحبت از “کشورهای بورژوازی” می شود ، “کسانی که رأی می شمارند همه چیز را تعیین می کنند”

با این حال شهروندان خشمگین به اعتقاد خود که این نقل قول متعلق به استالین است پایبند هستند ، و این نشان می دهد که راسموسن مایک پنس را به خیانت ترغیب می کند.

برخی حتی این سناریو را “راهی برای کشتن دموکراسی” خواندند.

دیگران فقط نظرسنجی این نظریه را مسخره کردند ، در حالی که بسیاری از مردم با اشاره به قانون اساسی ایالات متحده و تمجید از پنس برای “صداقت” اظهار داشتند که این سناریو محتمل نیست.

رأی کالج انتخاباتی که قرار است در 6 ژانویه تأیید شود ، منتخبان 306 رأی به جو بایدن دادند و رقیب جمهوری خواه وی ، دونالد ترامپ 232 رأی را دریافت کرد. با این حال رئیس جمهور در حال حاضر از قبول نتیجه خودداری کرده و بایدن را “یک رئیس جمهور جعلی” خواند ، که در انتخابات “تقلب” شده است.