توييت هاي كانه درباره نظرسنجي نادرست “آماده غرب بال” را نشان مي دهد كه وي را در ضرب و شتم ترامپ و بايدن در كنتاكي نشان مي دهد

توييت هاي كانه درباره نظرسنجي نادرست “آماده غرب بال” را نشان مي دهد كه وي را در ضرب و شتم ترامپ و بايدن در كنتاكي نشان مي دهد

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

در 4 جولای ، نوازنده اعلام کرد که با بلیط جشن تولد کاندیدای ریاست جمهوری خواهد شد. مبارزات انتخاباتی وی برای ریاست جمهوری پر از چالش بود ، نوازنده با پیگرد قانونی از سوی منتخبان و اتهامات وکالت دونالد ترامپ روبرو شد.

خواننده رپ ، كانیه وست ادعا می كند كه در كنتاكی ، جایی كه امروز رای گیری زودهنگام آغاز شد ، از دونالد ترامپ و جو بایدن پیشی گرفته است. این پیرمرد 43 ساله با اشاره به بخشی از کاخ سفید که دفتر بیضی شکل در آن قرار دارد ، ویدئویی را در توییتر خود منتشر کرد که نتایج رای گیری را روی تلفن خود نشان می داد و می گفت “بال غرب را آماده کنید”.

بر اساس نتایج اولیه ، جو یورگنسن از حزب لیبرتاریان 36 درصد دریافت کرد ، بروک پیرس که به عنوان یک کاندیدای مستقل کاندیدای ریاست جمهوری است ، 29 درصد ، کانیه وست 19 درصد و جو بایدن 14 درصد و دونالد ترامپ 2 درصد به دست آورد.

توییتر که گفته بود با اطلاعات غلط و اخبار جعلی در مورد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو برخورد خواهد کرد ، پست وست را “دستکاری” عنوان کرد. وب سایت LEX 18 News بعدا گفت نتایج ارسال شده توسط نوازنده معتبر نبوده و به سادگی “بخشی از یک آزمون” بود.

تمام نتایج در کنتاکی کاهش یافته است.

این خبر یک عقبگرد دیگر برای مبارزات انتخاباتی وست خواهد بود که از زمانی که این نوازنده تمایل خود را برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در 4 جولای اعلام کرد چیزی نبوده است. به دلیل اعلام دیرهنگام او ، وست كه یكی از حامیان صریح دونالد ترامپ بود ، اما اخیراً از جمهوری خواه فاصله گرفت ، نتوانست نام خود را در چندین رأی در انتخابات بیاورد. مشکلات مربوط به کارهای اداری و مهلت های گمشده ، به مبارزات انتخاباتی وی در ایالت های دیگر مانند ایلینوی ، مونتانا ، اوهایو ، ویرجینیای غربی و ویسکانسین لطمه می زند ، جایی که وی نمی خواهد در صندوق های رای حاضر شود.

در ویرجینیا وست با برخورد قانونی دو منتخب روبرو می شود ، آنها ادعا می كنند كه مبارزات انتخاباتی وی به بهانه های دروغین امضاهایی را برای حمایت از غرب به دست آورده است.

این نوازنده موفق شده است نام خود را در 11 ایالت رای دهد و اخیراً با انتشار یک آگهی سیاسی از مردم خواست تا به او به عنوان یک نامزد ثبت نام رای دهند. نامزد دوم کاندیدایی است که نام او در برگه های رای گیری وجود ندارد ، اما توسط رای دهندگان می تواند هنگام رأی دادن اضافه شود. مشخص نیست که این اقدام پیشنهادی چگونه به کانیه در تلاش برای گرفتن دفتر بیضی کمک می کند زیرا حداقل 9 ایالت اجازه ورود نامزدها را نمی دهند.