تولدت مبارک ، سانکارا – چرا انقلابیون باید تئوری و عمل را با هم مخلوط کنند

تولدت مبارک ، سانکارا – چرا انقلابیون باید تئوری و عمل را با هم مخلوط کنند

لایحه تسکین COVID موجب خشم می شود. MSM طوطی های اینتل ایالات متحده در مورد آخرین هک روسی ادعا شده است. دادگاه اعتراضات به تجدیدنظر خواهی مومیا ابو جمال را رد می کند

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند بن بکر، سردبیر در اخبار دستیابی به موفقیت ، برای بحث در مورد بسته امدادی 900B COVID-19 که قرار است در کنگره تصویب شود ، اختلافات فاحش در نحوه گذراندن کلاسهای کارگر و صاحبخانه در میان همه گیر شدن و روایتهای جریان اصلی رسانه های ضد چین و ضد روسیه مانع پاسخ جهانی به COVID-19.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جو لوریاسردبیر کنسرسیوم نیوز ، برای بحث در مورد حملات سایبری اخیر ادعا شده توسط روسیه ، تاریخ رسانه های جریان اصلی ادعاهای اطلاعاتی ایالات متحده با ارزش اسمی ، چگونگی ایستادن طبقه سیاسی ایالات متحده و بخش جنگ سایبری مجموعه نظامی-صنعتی برای به دست آوردن از این تحولات ، و چرا او فکر می کند این تلاش شاهین ها و تندروها است که قبل از ورود به دفتر بایدن برای دیپلماسی تلاش کنند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند یوهانا فرناندز، استادیار تاریخ در کالج باروچ از دانشگاه شهر و نویسنده کتاب جدید “لردهای جوان: یک تاریخچه رادیکال” ، برای بحث در مورد پیروزی حقوقی اخیر در مبارزه با آزادی زندانی سیاسی مومیا ابو جمال ، چرا شواهد موجود پذیرفته شده برای اثبات بی گناهی ابو جمال بسیار مهم است ، و تأثیر کنفرانس مطبوعاتی اخیر او با حضور چهره هایی مانند کالین کاپرنیک و آنجلا دیویس در افزایش اعتراضات عمومی در مورد زندانی شدن ابو جمال ادامه داشت.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دکتر ادوارد اوناکی، دانشیار تاریخ و مطالعات آفریقایی آمریکایی و آفریقایی در کالج اورسینوس و نویسنده کتاب ، “زمین را آزاد کنید: جمهوری آفریقای جدید و پیگیری یک کشور ملت سیاه” ، برای بحث در مورد توماس سانکارا ، انقلابی فقید بورکینابه در روز تولد او ، چرا چک های امدادی 600 دلاری COVID-19 با چنین تمسخر و خشم گسترده ای روبرو شده اند ، و چرا آنقدر مهم است که انقلابیون تئوری را با عمل ترکیب می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم