تولدت مبارک ، آساتا: کلید سنت رادیکال برای لحظه انقلابی

تولدت مبارک ، آساتا: کلید سنت رادیکال برای لحظه انقلابی

نگاهی به میراث آساتا با رهبر سیاه پلنگ که او را جذب می کند. رهبران کودتای بولیوی با هشدار مجدد به محض افزایش MAS در نظرسنجی ، دوباره به DC نگاه می کنند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند دهوربه المجاهد بن وحدیکی از زندانیان سیاسی سابق ، رهبر حزب پلنگ سیاه و از بنیانگذاران ارتش آزادیبخش سیاه برای گفتگو در مورد استخدام آساتا شکور به حزب پلنگ سیاه ، ارتباط مداوم میراث انقلابی وی با یادبود 73 سالگی تولد او ، و چرا؟ پاسخ تاریخی به تلاشهای جدی برای رهایی اجتماعی و اقتصادی ، نشان می دهد كه طبقه حاكم از ترس از جنبش متحدانه علیه فاشیسم بیش از هر چیز دیگری است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند اولی وارگاس، نویسنده و روزنامه نگار رادیو كاواشون كوكا ، برای گفتگو در مورد مبارزات انتخاباتی لوئیز فرناندو كامچو ، رهبر كودتای بولیوی ، برای فشار آوردن لوییز آلماگو ، دبیر كل سازمان امور خارجه آمریكا ، برای كمك به تعویق افتادن انتخابات ریاست جمهوری سپتامبر آینده بولیوی ، چرا به نظر می رسد؟ جنبش غیرقابل انفعالی که در پشت نامزد MAS پدید آمده است ، لوئیز آرس باعث شده است که رژیم تحمیل شده توسط کودتا چنین تحمیل کند ، و چه چیزی تحت فشار “ژانین آئز” رئیس جمهور موقت “برای مجبور به لرزیدن در صفوف ارتش بولیوی با وجود عدم وضوح تصویب کنگره است. .

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند النور گلدفیلد، یک فعال خلاق ، روزنامه نگار ، میزبان پادکست مشترک سانسور شده با لی کمپ و فیلمساز پشت مستند جدید “جاده سخت امید” ، برای گفتگو در مورد شعر “تأیید” از Assata شکور و رابطه بین هنر و انقلاب ، نقش سیاستمداران دموکراتیک ظاهرا مترقی مانند شهردار دی سی ، موریل باوزر در حفظ وضع موجود ، و اینکه چگونه کلیساهای اصلی ریشه های انقلابی مسیحیت را مبهم می کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم