توافق اسرائیل با امارات فلسطینی ها را عصبانی می کند ، و اوت سیاه افزایش می یابد

توافق اسرائیل با امارات فلسطینی ها را عصبانی می کند ، و اوت سیاه افزایش می یابد

آلبرت فاکس در اواخر قیام اوت سیاه را توضیح می دهد. فلسطین از توافق اسرائیل و امارات خشمگین شد. همایش های بزرگ فوتبال کالج به پایان می رسد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند آلبرت وودفوکس، پلنگ سیاه سابق ، زندانی سیاسی و نویسنده کتاب “انفرادی: شکستن توسط چهار دهه در انفرادی – داستان من از تحول و امید” ، برای گفتگو در مورد تاریخ اوت سیاه ، چگونه آخرین تعطیلات کنگره در میان سلامت و اقتصادی گسترده بحران نشان می دهد بی اعتنایی طبقه حاکم به افراد کارگر در این کشور ، و چرا (به جای پذیرش اصلاح طلبی) سازمان دهندگان به دنبال تغییر واقعی باید “جرات مبارزه کنند ، جرات پیروزی داشته باشند”.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند علی ابونیمه، بنیانگذار Electronicintifada.net و نویسنده کتاب “یک کشور” و “نبرد برای عدالت در فلسطین” برای گفتگو در مورد عادی سازی روابط بین اسرائیل و امارات متحده عربی ، چرا فلسطینی ها به طور چشمگیر توافق نامه را وحشتناک می دانند. خیانت ، و محاسبات سیاسی در حال حاضر انگیزه دولت های ایالات متحده ، اسرائیل و تعداد انگشت شماری از کشورهای حوزه خلیج فارس را دنبال می کند که در پاهای امارات متحده عربی دنبال می شوند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به همبازی پادکست Red Spin Sports پیوسته اند نیت والاس برای بخش هفتگی جدید “گزارش ردپین” در مورد ورزش ، سیاست و مبارزه ، در مورد اختلافات عظیمی که در فوتبال کالج ظاهر می شود صحبت خواهیم کرد ، زیرا کنفرانس های مختلف مسیرهای خاص خود را در استفاده از تاج گذاری ترسیم می کنند ، و به همین دلیل احتمال تغییر نام تیم واشنگتن NFL وجود دارد. دن اسنایدر ، صاحب تیم ، سودهای کلانی کسب کنید.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و نویسنده ارشد گزارش بلک آژانس بلک و نویسنده کتاب جدید “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ، برای بحث در مورد نظریه عجیب و غریب جدید “زندگی” که نشان می دهد کمالا هریس یک شهروند قانونی نیست ، به همین دلیل جو بایدن اینقدر مرتب موضع می دهد خود را به حق رئیس. ترامپ در امور خارجه و افشاگری های جدید درباره تلاش های دیرینه اسرائیل برای ریشه کن کردن فلسطینی ها از قلمرو خود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم