توئیتر چاکلز به عنوان فرستاده سابق ایالات متحده حرکت رقص ترامپ را با رئیس جمهور پیشین روسیه بوریس یلتسین مقایسه می کند

توئیتر چاکلز به عنوان فرستاده سابق ایالات متحده حرکت رقص ترامپ را با رئیس جمهور پیشین روسیه بوریس یلتسین مقایسه می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دونالد ترامپ عصر دوشنبه یک جلسه پر جنب و جوش برای یک ساعت مبارزات انتخاباتی در فلوریدا برگزار کرد و با آهنگ معروف YMCA سال 1978 در Village People رقصید ، با حرکات شدید و قول داد که پس از بهبود کامل از ویروس کرونا ، به طرفداران خود “بوسه بزرگ چربی” بدهد.

رقص مشت پرتاب رئیس جمهور ترامپ هنگام حضور در صحنه در سنفورد ، فلوریدا ، سفیر سابق آمریکا در روسیه را به یاد مایکل مک فاول رئیس جمهور دیگر – بوریس یلتسین – انداخت.

مک فول ، که بین سالهای 2012 و 2014 قبل از ممنوعیت قدم گذاشتن در خاک روسیه منصرف شد ، در مورد عملکرد ترامپ در توییتر اظهار داشت که ویدیوی رقص ترامپ باعث شد “بوریس یلتسین بسیار بیمار که برای انتخاب مجدد در سال 1996 نامزد شده است” “

“کسی دیگر رقص او را به یاد می آورد؟” دیپلمات سابق پرسید.

این توییت به زودی با نظرات متنفران ترامپ غرق شد و بیش از 1900 نظر ، 4500 بازتوییت و 17 هزار و 500 پسند دریافت کرد.

کاربران به سرعت کلیپ مشهور جهانی از یلتسین را که مشتاقانه در حال رقصیدن ، لبخند زدن و مشت زدن به هوا در هنگام توقف مبارزات انتخاباتی در روستوف ، روسیه در تابستان 1996 بود ، به یاد آوردند. تنها چند سال بعد مشخص شد که یلتسین چندین بار دچار حمله قلبی شده است دنباله مبارزات انتخاباتی.

همه با مقایسه مک فاول موافقت نکردند ، حداقل یک کاربر اظهار داشت که یلتسین و ترامپ هیچ مقایسه ای با رودنی دنگرفیلد و رقص افسانه ای او در کادیشاک ندارند.

دیگران خاطرات دیگری از یلتسین را به خاطر آوردند ، برخی از آنها نسبت به رقص انتخاباتی او کمتر چاپلوس بود.

این اولین بار نبود که مک فاول ، منتقد شدید ترامپ که به سایر دموکرات ها پیوست و ادعا کرد رئیس جمهور با کرملین “تبانی” کرده است ، سلامتی ترامپ را با یلتسین مقایسه می کند. هفته گذشته ، وی پیشنهاد کرد که تشخیص ویروس کرونا ویروس ترامپ با “اسکریپت های اجتناب ناپذیر ، عکسبرداری صحنه دار و گزارش های بهداشتی کاذب از اواخر دوره برژنف و اواخر دوران یلتسین” “کاملاً آشنا” است.

ترامپ کمتر از دو هفته پس از تشخیص ، از ویروس کرونا رهایی یافت ، در اواخر هفته گذشته پزشک کاخ سفید ، شان کانلی ، اعلام کرد که رئیس جمهور می تواند تا آخر هفته “بازگشت مطمئنی” به رویدادهای عمومی داشته باشد.

وزارت امور خارجه روسیه در سال 2016 به دلیل نقش وی در از بین بردن روابط روسیه و آمریکا ، مک فاول را به “لیست تحریم های آینه ای” خود اضافه کرد و سفر دیپلمات و دانشگاهیان به کشور را غیرممکن کرد.