تهران به نجات ، مخفی کردن ویروس ، جنگ تبلیغاتی ، کارن رها

تهران به نجات ، مخفی کردن ویروس ، جنگ تبلیغاتی ، کارن رها

جو بایدن زیرزمین خود را ترک کرد تا به ما یادآوری کند که از Medicare for All ، تسویه بدهی دانشجویی یا ممنوعیت سرسخت پشتیبانی نمی کند. هنوز الهام گرفته اید؟

کوین ززیمدیرعامل مقاومت مردمی ، پیروزی بین المللی را برای ورود تانکرهای نفتی ایران به ونزوئلا توضیح می دهد. دو نفر تا کنون لنگر انداخته اند ، نتیجه ای از تهران و کاراکاس که حاضر نیستند از حق خود برای بقا خودداری کنند. وی می گوید ، اگر کشورها در کنار هم بایستند ، این مجازات های غیرقانونی قابل رفع است. ایالات متحده ممکن است دریابد که تنها در تلاش برای تحمیل این اقدامات اجباری بر سایر کشورهای مستقل و در شرایطی که اقتصاد ایالات متحده در حال بحران است ، خود را منزوی کرده است. هر دو ایالات متحده ، ایران و ونزوئلا رویکردی بسیار حساب شده نسبت به این وضعیت داشتند و مشخص است که چه کسی پیروز شد. وی همچنین در مورد اینکه اقدامات آمریکا در ونزوئلا و ایران چه تأثیراتی دارد ، بحث کرد.

تام لوونگو، یک تحلیلگر مستقل در زمینه سیاست ، فرهنگ و بازار در وبلاگ خود ، Gold Goats ‘n Guns ، به Misfits می گوید رئیس جمهور ترامپ از coronavirus به عنوان ابزاری برای پیشبرد هدف دیرینه خود در تجزیه آمریکا و چین استفاده می کند. هرچه انتخابات نزدیک تر شود ، ترامپ بیشتر سخنرانی های خود را افزایش می دهد ، از جمله تهدید برای متحدان مانند استرالیا به دلیل حفظ روابط اقتصادی قوی با پکن. بیشتر این تبلیغات شفاف است ، اما این سؤال را ایجاد می کند که ترامپ از چه تبلیغی استفاده می کند؟ و آیا تیم ترامپ یا تیم بایدن با سیب زمینی داغ چین به سر خواهند برد؟ آنها همچنین به دست سازمانهای غیردولتی از قیام هنگ کنگ ، نقش محوری هنگ کنگ در سیاست قدرت آسیا ، آنچه که افزایش روزافزون آلمان از جهانی سازی به معنای ارزهای جهانی و اقتصاد جهانی است ، پرداختند و هنجارهای عادی که جو روگان است.

هنرمند و فعال النور گلدفیلد مستند جدید خود با عنوان “جاده سخت امید” راجع به تراژدی معدن در ویرجینیا غربی ، بهره برداری جدید از شکست و بهار مقاومت بنیادی دوباره در آنجا توضیح داد.

نارضایتی باب شلوئبر و جمارل توماس همچنین شخصیت کاخ سفید را از آمریکایی ها به عنوان “سهام سرمایه انسانی” شکسته و نبرد ماسک های ترامپ و بایدن ، از بین رفتن انسان در کارخانه های فرآوری گوشت ایالات متحده ، کارگران خرده فروشی و خدمات با خشونت روبرو است و جدیدترین اسلحه سازی پلیس علیه مردان سیاه پوست.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]