تهدید برای روزنامه نگار ، معترضین؛ TikTok Terror؛ مترقی ها پیروز می شوند

تهدید برای روزنامه نگار ، معترضین؛ TikTok Terror؛ مترقی ها پیروز می شوند

واکنش معترض در برابر اعتراضات و موضوعات زندگی سیاه افزایش می یابد. آیا “مناطق خودمختار” کمک می کنند؟

کی پیتسکرروزنامه نگار با BreakThrough News ، میشل ویت و باب شلوبر را میزبان Misfit یاری می دهد تا مشروعیت پیرامون TikTok و مقصر امنیت ملی و همچنین مجموعه قربانی پلیس را که ایالات متحده را درگیر می کند ، تجزیه کند.

جیسون دزوبویک وکیل مهاجرت ، شریک زندگی در Dzubow & Pilcher ، PLLC و وبلاگ نویس در www.asylumist.com ، با تصمیم بیشتر در مورد تصمیم دیوان عالی ایالات متحده در مورد دیروز مبنی بر ایجاد ضربه ای به برخی از پناهجویان ، توضیح داد و گفت: نتیجه اصلی از بین بردن نظارت از جنبه ها خواهد بود روند پناهندگی تحولات دیگر ، دستیابی به مجوزهای کار را دشوارتر می کند ، پناهجویان را بیشتر از پیش متوقف می کند ، بودجه را به جای خدمات مهاجرتی به سمت اجرای قانون هدایت می کند و به سادگی می تواند نیروی کار خدمات مهاجرتی را کاهش دهد.

Mondale رابینسونبنیانگذار پروژه رای دهندگان مرد سیاه ، به ما می گوید که چرا او پس از آخرین موج مسابقات ابتدایی و درباره برخی از نامزدهای نامزد انتخابات که وی تماشا می کند ، بسیار امیدوار است. او می گوید ، به دموکراتها تأسیس شده است ، و به ذکر جمهوریخواهان کنگره توجه نشده است.

Misfits همچنین مراسم رژه پراید تکین تایوان ، ابر گرد و غبار به ایالات متحده ، افزایش موارد Covid-19 ، اختلافات CHOP و BHAZ و موارد دیگر را پوشش داد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]